align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 13. krog 22.04.17
KLUB ŠT Z N P GR
1. SIJ Acroni Jesenice 13 10 2 1 48:10 32
2. Britof 13 9 4 0 47:13 31
3. Sava Kranj 13 8 1 4 55:19 25
4. Šobec Lesce 13 7 4 2 40:16 25
5. Zarica Kranj 13 5 4 4 33:22 19
6. Naklo-Tržič 13 6 1 6 24:27 19
7. Škofja Loka - Medvode 13 5 1 7 44:41 16
8. Visoko - Preddvor 13 3 2 8 26:25 11
9. Bled 13 2 1 10 26:65 7
10. Niko Železniki 13 0 0 13 8:113 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
13. krog 22.04.17
Bled:Niko Železniki 6 : 2 (2 : 2) zapisnik
Visoko - Preddvor:Britof 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Naklo-Tržič:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka - Medvode 7 : 2 (3 : 0) zapisnik
12. krog 15.04.17
Sava Kranj:Bled 10 : 0 (4 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka - Medvode 7 : 2 (2 : 2) zapisnik
Visoko - Preddvor:Šobec Lesce 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Naklo-Tržič 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:SIJ Acroni Jesenice 0 : 9 (0 : 6) zapisnik
11. krog 08.04.17
Naklo-Tržič:Visoko - Preddvor 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Sava Kranj 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Niko Železniki 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Bled:Zarica Kranj 3 : 7 (1 : 6) zapisnik
10. krog 01.04.17
Visoko - Preddvor:Bled 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Naklo-Tržič 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Britof:Niko Železniki 9 : 2 (5 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka - Medvode 5 : 3 (4 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
9. krog 29.10.16
Zarica Kranj:Škofja Loka - Medvode 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Visoko - Preddvor:Jesenice 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Naklo-Tržič:Britof 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Bled 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 22.10.16
Niko Železniki:Zarica Kranj 0 : 9 (0 : 3) zapisnik
Bled:Naklo-Tržič 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Britof:Sava Kranj 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Jesenice:Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Visoko - Preddvor 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
7. krog 15.10.16
Zarica Kranj:Sava Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko - Preddvor:Niko Železniki 11 : 0 (5 : 0) zapisnik
Naklo-Tržič:Jesenice 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka - Medvode 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bled:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
6. krog 08.10.16
Niko Železniki:Šobec Lesce 1 : 12 (1 : 4) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Naklo-Tržič 5 : 3 (1 : 2) zapisnik
Jesenice:Bled 5 : 0 (5 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Visoko - Preddvor 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
5. krog 01.10.16
Bled:Škofja Loka - Medvode 2 : 3 (0 : 3) zapisnik
Visoko - Preddvor:Zarica Kranj 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Jesenice:Britof 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Naklo-Tržič:Niko Železniki 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
4. krog 24.09.16
Britof:Visoko - Preddvor 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bled 3 : 9 (3 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Jesenice 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Naklo-Tržič 5 : 1 (4 : 0) zapisnik
3. krog 17.09.16
Škofja Loka - Medvode:Britof 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Jesenice:Niko Železniki 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Bled:Sava Kranj 0 : 10 (0 : 4) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko - Preddvor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Naklo-Tržič:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
2. krog 10.09.16
Niko Železniki:Škofja Loka - Medvode 0 : 10 (0 : 6) zapisnik
Zarica Kranj:Bled 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
Visoko - Preddvor:Naklo-Tržič 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Jesenice 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof:Šobec Lesce 6 : 2 (5 : 2) zapisnik
1. krog 03.09.16
Niko Železniki:Britof 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Bled:Visoko - Preddvor 2 : 8 (1 : 5) zapisnik
Naklo-Tržič:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Jesenice:Zarica Kranj 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Sava Kranj 2 : 5 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
16. krog 27.04.17
SIJ Acroni Jesenice : Žiri 2 : 1
JuRentA Bitnje : Bohinj 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan