align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 10.06.17
KLUB ŠT Z N P GR
1. Triglav Domplan-bordo 11 10 1 0 56:5 31
2. KOV Jesenice A 11 9 1 1 50:14 28
3. Triglav Podgorje 11 8 1 2 32:13 25
4. Škofja Loka 11 6 2 3 32:18 20
5. Šenčur 11 6 1 4 31:25 19
6. Šobec Lesce 11 6 1 4 23:18 19
7. Sava Kranj 11 5 1 5 14:19 16
8. Zarica Kranj 11 3 2 6 11:22 11
9. Bled 11 3 1 7 21:39 10
10. Niko Železniki 11 3 0 8 27:40 9
11. KOV Jesenice B 11 1 1 9 14:54 4
12. Preddvor-Visoko 11 0 0 11 7:51 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 10.06.17
Triglav Podgorje:Sava Kranj 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Preddvor-Visoko 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
KOV Jesenice B:KOV Jesenice A 1 : 8 (0 : 4) zapisnik
Bled:Triglav Domplan-bordo 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
10. krog 03.06.17
KOV Jesenice A:Niko Železniki 8 : 1 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Zarica Kranj 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Podgorje 0 : 8 (0 : 5) zapisnik
Šenčur:Bled 6 : 3 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka:KOV Jesenice B 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
9. krog 27.05.17
Šobec Lesce:Triglav Podgorje 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
KOV Jesenice B:Sava Kranj 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Preddvor-Visoko 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled:KOV Jesenice A 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
8. krog 20.05.17
KOV Jesenice A:Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:KOV Jesenice B 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan-bordo 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Škofja Loka:Bled 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
7. krog 13.05.17
KOV Jesenice B:Šobec Lesce 2 : 4 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:KOV Jesenice A 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Šenčur:Preddvor-Visoko 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Podgorje 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Bled:Sava Kranj 2 : 4 (0 : 1) zapisnik
6. krog 10.05.17
Sava Kranj:Zarica Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 5 : 3 (1 : 3) zapisnik
KOV Jesenice A:Šenčur 9 : 2 (4 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Triglav Domplan-bordo 2 : 5 (0 : 4) zapisnik
Preddvor-Visoko:KOV Jesenice B 2 : 4 (0 : 3) zapisnik
Triglav Podgorje:Bled 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
5. krog 06.05.17
Zarica Kranj:Triglav Podgorje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Niko Železniki:KOV Jesenice B 9 : 1 (3 : 0) zapisnik
KOV Jesenice A:Preddvor-Visoko 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bled:Šobec Lesce 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Sava Kranj 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 22.04.17
KOV Jesenice B:Bled 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:KOV Jesenice A 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Niko Železniki 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 15.04.17
Zarica Kranj:KOV Jesenice B 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
KOV Jesenice A:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Preddvor-Visoko 7 : 1 (2 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šobec Lesce 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bled:Niko Železniki 5 : 3 (4 : 1) zapisnik
Šenčur:Triglav Podgorje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
2. krog 08.04.17
KOV Jesenice B:Triglav Domplan-bordo 0 : 12 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:KOV Jesenice A 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Bled 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Šenčur 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
1. krog 01.04.17
Triglav Domplan-bordo:Niko Železniki 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Preddvor-Visoko 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Bled 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
KOV Jesenice A:Šobec Lesce 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Triglav Podgorje 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Šenčur:KOV Jesenice B 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan