align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 10. krog 28.10.17
KLUB ŠT Z N P GR
1. Triglav Domplan 10 10 0 0 104:5 30
2. KOV Jesenice 10 8 0 2 64:15 24
3. Tržič 2012 10 4 0 6 37:33 12
4. Bled 10 3 0 7 26:60 9
5. Šobec Lesce 10 3 0 7 18:57 9
6. Bohinj 10 2 0 8 11:90 6
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 28.10.17
Triglav Domplan:Tržič 2012 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
Bohinj:Šobec Lesce 3 : 2 (0 : 2) zapisnik
KOV Jesenice :Bled 9 : 1 (4 : 0) zapisnik
9. krog 21.10.17
Šobec Lesce:KOV Jesenice 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
Tržič 2012:Bohinj 12 : 0 (6 : 0) zapisnik
Bled:Triglav Domplan 0 : 11 (0 : 7) zapisnik
8. krog 14.10.17
Bled:Šobec Lesce 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Bohinj 20 : 1 (10 : 1) zapisnik
KOV Jesenice :Tržič 2012 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.17
Bohinj:KOV Jesenice 1 : 10 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012:Bled 6 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Triglav Domplan 0 : 12 (0 : 4) zapisnik
6. krog 30.09.17
Šobec Lesce:Tržič 2012 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Bled:Bohinj 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:KOV Jesenice 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
5. krog 27.09.17
Tržič 2012:Triglav Domplan 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Bled:KOV Jesenice 3 : 7 (1 : 4) zapisnik
Šobec Lesce:Bohinj 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
4. krog 23.09.17
Bohinj:Tržič 2012 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
KOV Jesenice :Šobec Lesce 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Bled 14 : 0 (4 : 0) zapisnik
3. krog 16.09.17
Tržič 2012:KOV Jesenice 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Bled 3 : 8 (1 : 4) zapisnik
Bohinj:Triglav Domplan 0 : 16 (0 : 14) zapisnik
2. krog 09.09.17
Triglav Domplan:Šobec Lesce 11 : 1 (4 : 1) zapisnik
Bled:Tržič 2012 4 : 3 (2 : 2) zapisnik
KOV Jesenice :Bohinj 12 : 0 (6 : 0) zapisnik
1. krog 06.09.17
Tržič 2012:Šobec Lesce 3 : 4 (1 : 3) zapisnik
KOV Jesenice :Triglav Domplan 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Bohinj:Bled 4 : 3 (3 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan