align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 11. krog 28.10.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Niko Železniki 11 10 1 0 65:9 31
2. Žiri-Ledine 11 10 0 1 74:6 30
3. Škofja Loka-Medvode U14 11 7 2 2 67:18 23
4. Sava Kranj 11 6 3 2 26:15 21
5. Šenčur U14 11 5 3 3 28:14 18
6. Triglav Domplan-bordo 11 6 0 5 32:44 18
7. Preddvor-Visoko 11 4 2 5 19:21 14
8. KOV Jesenice 11 4 1 6 17:45 13
9. Tržič 2012-Naklo 11 4 0 7 24:51 12
10. Bled-Bohinj 11 2 0 9 14:54 6
11. Triglav Domplan-beli 11 1 2 8 19:40 5
12. Zarica Kranj U14 11 0 0 11 5:73 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
11. krog 28.10.18
Tržič 2012-Naklo:Preddvor-Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Šenčur U14 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-bordo 10 : 1 (5 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj U14 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:KOV Jesenice 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 0 : 14 (0 : 3) zapisnik
10. krog 21.10.18
KOV Jesenice:Bled-Bohinj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Tržič 2012-Naklo 6 : 2 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Žiri-Ledine 0 : 14 (0 : 5) zapisnik
Šenčur U14:Sava Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode U14 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan-beli 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.18
Žiri-Ledine:Šenčur U14 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Niko Železniki 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:KOV Jesenice 12 : 0 (8 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-beli 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Zarica Kranj U14 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Preddvor-Visoko 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
8. krog 10.10.18
Niko Železniki:Triglav Domplan-bordo 7 : 1 (2 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Bled-Bohinj 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Žiri-Ledine 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 12 (0 : 5) zapisnik
Preddvor-Visoko:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
7. krog 07.10.18
Žiri-Ledine:Sava Kranj 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Triglav Domplan-beli 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:KOV Jesenice 6 : 1 (5 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Šenčur U14 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj U14 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor-Visoko 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.18
Triglav Domplan-beli:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 7 (0 : 4) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-bordo 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Niko Železniki 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Tržič 2012-Naklo 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri-Ledine 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Bled-Bohinj 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
5. krog 23.09.18
KOV Jesenice:Preddvor-Visoko 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Žiri-Ledine 0 : 6 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Triglav Domplan-beli 6 : 2 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj U14 9 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šenčur U14 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 19.09.18
Triglav Domplan-beli:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Tržič 2012-Naklo 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:KOV Jesenice 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Bled-Bohinj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 16.09.18
Zarica Kranj U14:Preddvor-Visoko 1 : 8 (0 : 7) zapisnik
KOV Jesenice:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Žiri-Ledine 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Sava Kranj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Bled-Bohinj 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Domplan-beli 8 : 1 (2 : 1) zapisnik
2. krog 09.09.18
Triglav Domplan-beli:KOV Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Zarica Kranj U14 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Tržič 2012-Naklo 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Triglav Domplan-bordo 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.18
Triglav Domplan-bordo:Bled-Bohinj 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9 (1 : 5) zapisnik
Niko Železniki:Žiri-Ledine 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-beli 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan