align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 9. krog 13.10.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Ivančna Gorica 9 6 2 1 21:11 20
2. Bled Hirter 9 5 4 0 19:8 19
3. Brinje Grosuplje 9 5 2 2 20:8 17
4. Zagorje 9 4 3 2 12:10 15
5. Sava Kranj 9 4 1 4 15:13 13
6. Arne Tabor 69 9 3 3 3 15:12 12
7. Svoboda Ljubljana 9 2 4 3 16:20 10
8. Tinex Šenčur 9 2 0 7 12:23 6
9. Komenda 9 1 3 5 8:23 6
10. Žiri 9 1 2 6 10:20 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur:Komenda 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Žiri 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Brinje Grosuplje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Bled Hirter 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Zagorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 06.10.18
Brinje Grosuplje:Ivančna Gorica 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Arne Tabor 69 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Tinex Šenčur 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zagorje:Sava Kranj 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Komenda:Svoboda Ljubljana 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 29.09.18
Tinex Šenčur:Žiri 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Ivančna Gorica:Zagorje 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Svoboda Ljubljana 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Brinje Grosuplje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Komenda 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
6. krog 22.09.18
Brinje Grosuplje:Tinex Šenčur 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Bled Hirter 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Komenda 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Ivančna Gorica 3 : 3 (2 : 3) zapisnik
Zagorje:Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Komenda 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled Hirter:NK Brinje Grosuplje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Zagorje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Zagorje 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
4. krog 08.09.18
Svoboda Ljubljana:Tinex Šenčur 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Arne Tabor 69 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zagorje:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Žiri 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Komenda:Ivančna Gorica 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
3. krog 01.09.18
Tinex Šenčur:Sava Kranj 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Zagorje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Komenda 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Svoboda Ljubljana 6 : 3 (2 : 2) zapisnik
Arne Tabor 69:Ivančna Gorica 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
2. krog 25.08.18
Zagorje:Brinje Grosuplje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Bled Hirter 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Žiri 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Tinex Šenčur 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Komenda:Arne Tabor 69 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
1. krog 18.08.18
Tinex Šenčur:Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Ivančna Gorica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Zagorje:Komenda 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Svoboda Ljubljana 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan