align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 9. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Đokić Aleksandar Svoboda Ljubljana 7 1 0
Lovrec Dario Arne Tabor 69 6 0 0
Gvardjančič Jernej Ivančna Gorica 6 0 0
Stanko Ladislav Bled Hirter 5 2 0
Jogić Ervin Tinex Šenčur 4 0 0
Rahne Nik Komenda 4 1 0
Kralj Tilen Ivančna Gorica 3 0 0
Marčeta Danijel Sava Kranj 3 0 0
Eržen Nace Žiri 3 0 0
Gomboši Roman Arne Tabor 69 3 0 0
Zupančič Simon Zagorje 3 0 0
Adamič Niko Brinje Grosuplje 3 0 0
Povh Matic Brinje Grosuplje 3 0 0
Gligorević Zoran Žiri 3 0 0
Aličaič Anel Svoboda Ljubljana 3 1 0
Nahtigal Tomaž Zagorje 3 1 0
Boh Denis Brinje Grosuplje 3 2 0
Kokalj Samo Tinex Šenčur 3 2 0
Dindič Jasmin Svoboda Ljubljana 2 0 0
Anželj Žiga Ivančna Gorica 2 0 0
Olivo Erik Arne Tabor 69 2 0 0
Kastelic Denis Ivančna Gorica 2 0 0
Kongnyuy Dinnyuy Sava Kranj 2 0 0
Cimerman Jaka Brinje Grosuplje 2 0 0
Kranjc Matija Zagorje 2 0 0
Udrih Jure Bled Hirter 2 0 0
Vranešič Žak Ivančna Gorica 2 0 0
Fortin Matevž Brinje Grosuplje 2 0 0
Marinac Dejan Žiri 2 0 0
Kopač Matic Sava Kranj 2 0 0
Hasanaj Qendrim Sava Kranj 2 0 0
Šajn Marko Ivančna Gorica 2 0 0
Palčič Žan Svoboda Ljubljana 2 0 0
Potočar Primož Brinje Grosuplje 2 0 0
Strajnar Nal Brinje Grosuplje 2 0 0
Mahić Dino Ivančna Gorica 2 0 0
Čamdžić Ermin Bled Hirter 2 0 0
Ivanuša David Sava Kranj 1 0 0
Bokal Žiga Arne Tabor 69 1 0 0
Beganović Nermin Sava Kranj 1 0 0
Zubak Marko Ivančna Gorica 1 0 0
Smajić Ervin Brinje Grosuplje 1 0 0
Tratnik Matic Žiri 1 0 0
Marinović Siniša Arne Tabor 69 1 0 0
Holešek Jan Zagorje 1 0 0
Repnik Gašper Tinex Šenčur 1 0 0
Križaj Jure Bled Hirter 1 0 0
Pirc Rok Zagorje 1 0 0
Dojčinović Vladimir Sava Kranj 1 0 0
Wolhar Jan Bled Hirter 1 0 0
Dojčinović Aleksandar Sava Kranj 1 0 0
Muratagić Alan Brinje Grosuplje 1 0 0
Ambrožič Nejc Bled Hirter 1 0 0
Zupančič Jure Tinex Šenčur 1 0 0
Hribar Matevž Komenda 1 0 0
Markišić Elvis Tinex Šenčur 1 0 0
Šmid Klavdij Tinex Šenčur 1 0 0
Kovačevič Kristjan Komenda 1 0 0
Rozman Kristian Tinex Šenčur 1 0 0
Černe Miha Brinje Grosuplje 1 0 0
Mlinar Tilen Zagorje 1 0 0
Cankar Anže Bled Hirter 1 0 0
Šilc Tilen Sava Kranj 1 0 0
Kujovič Selvad Arne Tabor 69 1 0 0
Djukić Darko Bled Hirter 1 0 0
Grilc Marko Bled Hirter 1 0 0
Lesar Lenart Arne Tabor 69 1 0 0
Grašič Rok Bled Hirter 1 0 0
Remškar Moreno Bled Hirter 1 0 0
Zajc Erazem Sava Kranj 1 0 0
Kavčič Anže Žiri 1 0 0
Cvelfer Domadenik Jan Komenda 1 0 0
Husejnovič Denis Svoboda Ljubljana 1 1 0
Bašić Denis Zagorje 1 1 0
Ožbolt Dominik Ivančna Gorica 1 1 0
Fermišek Tadej Bled Hirter 1 0 1
Hajdarević Adnan Brinje Grosuplje 0 0 1
Škrjanec Anže Bled Hirter 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan