align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 13. krog 09.11.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Primorje 13 9 3 1 31:14 30
2. Svoboda Ljubljana 13 8 4 1 45:19 28
3. Brinje Grosuplje 13 8 1 4 28:15 25
4. Tinex Šenčur 13 7 2 4 24:19 23
5. Bled Hirter 13 7 2 4 23:20 23
6. Sava Kranj 13 6 2 5 24:17 20
7. TKK Tolmin 13 5 3 5 20:18 18
8. Fama Vipava 13 5 3 5 10:14 18
9. Elta Izola 13 3 5 5 15:26 14
10. Ilirija 1911 13 1 8 4 17:23 11
11. Žiri 13 2 5 6 17:25 11
12. Adria 13 1 6 6 17:23 9
13. Arne Tabor 69 13 1 6 6 15:24 9
14. Kočevje 13 2 2 9 12:41 8
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
13. krog 09.11.19
Kočevje:Žiri 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Primorje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Brinje Grosuplje 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Bled Hirter 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Ilirija 1911 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Elta Izola:Tinex Šenčur 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Adria 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
12. krog 02.11.19
Adria:TKK Tolmin 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Sava Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Arne Tabor 69 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Žiri:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Kočevje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Primorje:Elta Izola 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Ilirija 1911:Svoboda Ljubljana 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
11. krog 26.10.19
TKK Tolmin:Žiri 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Tinex Šenčur 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:Arne Tabor 69 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Primorje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Fama Vipava:Bled Hirter 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Elta Izola:Adria 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Brinje Grosuplje 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur:Ilirija 1911 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Primorje:Svoboda Ljubljana 4 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled Hirter:TKK Tolmin 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Adria:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Žiri:Elta Izola 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Fama Vipava 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Kočevje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur:Brinje Grosuplje 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Primorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Adria 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Elta Izola:Bled Hirter 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Kočevje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
TKK Tolmin:Arne Tabor 69 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
8. krog 05.10.19
Primorje:Tinex Šenčur 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Sava Kranj 4 : 3 (2 : 2) zapisnik
Adria:Ilirija 1911 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:TKK Tolmin 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Elta Izola 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Svoboda Ljubljana 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Fama Vipava 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 28.09.19
Tinex Šenčur:Adria 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Bled Hirter 6 : 2 (4 : 0) zapisnik
Primorje:Brinje Grosuplje 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Arne Tabor 69 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Elta Izola:Kočevje 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Fama Vipava 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Žiri 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
6. krog 21.09.19
Kočevje:Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 3 : 4 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Tinex Šenčur 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
Adria:Primorje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Elta Izola 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:TKK Tolmin 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 14.09.19
Svoboda Ljubljana:Kočevje 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Primorje:Žiri 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Adria:Brinje Grosuplje 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Ilirija 1911:Arne Tabor 69 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Elta Izola:TKK Tolmin 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
4. krog 07.09.19
Fama Vipava:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Tinex Šenčur 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Brinje Grosuplje:Elta Izola 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Adria 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Sava Kranj 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bled Hirter:Primorje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kočevje:Ilirija 1911 2 : 5 (1 : 4) zapisnik
3. krog 31.08.19
Svoboda Ljubljana:TKK Tolmin 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Tinex Šenčur:Kočevje 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Brinje Grosuplje 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Primorje:Arne Tabor 69 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Elta Izola 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Bled Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Fama Vipava 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
2. krog 24.08.19
Brinje Grosuplje:Sava Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
TKK Tolmin:Ilirija 1911 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Elta Izola:Svoboda Ljubljana 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kočevje:Primorje 1 : 4 (0 : 4) zapisnik
Bled Hirter:Žiri 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Fama Vipava:Tinex Šenčur 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Arne Tabor 69:Adria 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 17.08.19
Tinex Šenčur:TKK Tolmin 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Primorje:Fama Vipava 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Adria:Kočevje 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Sava Kranj 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Ilirija 1911:Elta Izola 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Arne Tabor 69 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Brinje Grosuplje 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan