align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 30.08.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Birsa&Matavž Bilje 0:1 (0:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Stjepanović Aleksandar
   1. pomočnik: Klun Ivan
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Zebec Srečko
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Peranović Milanko
  3  Aničič Žiga
  4  Raičić David
  5  Godejša Jaka
  6  Hadžić Eldin (K)
  7  Zonta Tadej
  8  Hrvatin Jure
  9  Dugolli Selim
  10  Pirjevec Andrej
  11  Kozlovič Enej
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  12  Baruca Miha (V)
  13  Špeh Nik
  14  Ugrin Tine
  15  Klinec Blaž
  16  Kompara Manuel
  17  Toškan Patrik
  18  Morina Ilir
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  8  Juren Martin
  10  Slejko Domen
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
   TRENER
   Jadran Dekani
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Jadran Dekani
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 5 - Pečenko Jan (82')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    7 - Zonta Tadej (32')
    6 - Hadžić Eldin (34')
    2 - Peranović Milanko (65')
   Birsa&Matavž Bilje
    6 - Pušnar Matija (34')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  45'     13 - Špeh Nik
       11 - Kozlovič Enej
  79'     14 - Ugrin Tine
       8 - Hrvatin Jure
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     8 - Juren Martin
       17 - Perko Franci
  51'     14 - Umek Žan
       11 - Tutuš Branko
  51'     16 - Beltram Luka
       19 - Mango Kulot Chris
  62'     10 - Slejko Domen
       18 - Semolič Matevž
  70'     3 - Puc Luka
       9 - Štrukelj Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan