align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 18.08.18
   TEKMA: Brinje Grosuplje - Svoboda Ljubljana 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Grosuplje - Stadion Brinje Grosuplje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Štrajhar Primož
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Muratagić Alan
  4  Gabrovšek Matevž
  9  Potočar Primož
  10  Ivanovski Miran
  11  Adamič Niko
  14  Fortin Matevž
  18  Černe Miha
  20  Boh Denis (K)
  21  Povh Matic
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Dobnikar Blaž
  4  Jurišić Danijel
  5  Svilar Branko
  7  Judež Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  14  Husejnovič Denis
  15  Cimprič Gašper
  18  Palčič Žan
  Rezervni igralci
  5  Hajdarević Adnan
  8  Smajić Ervin
  12  Štampfel Boštjan (V)
  15  Hadžipašić Alen
  16  Strajnar Nal
  19  Šporar Rok
  22  Končar Grega
  Rezervni igralci
  3  Peulić Nikola
  6  Radić Igor
  11  Jurišić Mario
  13  Jamnišek Christian
  16  Karamatić Luka
  17  Plavšič Vajde Nik
  24  Ivanov Dražen (V)
   TRENER
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   Svoboda Ljubljana
   Danjko Darko
   STRELCI
   Brinje Grosuplje
   1 : 0 18 - Černe Miha (77')
   2 : 0 3 - Muratagić Alan (81')
   Svoboda Ljubljana
   OPOMINJANI
   Brinje Grosuplje
    3 - Muratagić Alan (30')
   Svoboda Ljubljana
    15 - Cimprič Gašper (18')
    5 - Svilar Branko (25')
    4 - Jurišić Danijel (55')
   IZKLJUČENI
   Brinje Grosuplje
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  60'     8 - Smajić Ervin
       9 - Potočar Primož
  60'     22 - Končar Grega
       10 - Ivanovski Miran
  81'     16 - Strajnar Nal
       14 - Fortin Matevž
  81'     15 - Hadžipašić Alen
       18 - Černe Miha
  87'     19 - Šporar Rok
       21 - Povh Matic
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Jurišić Mario
       7 - Judež Klemen
  63'     17 - Plavšič Vajde Nik
       8 - Đokić Aleksandar
  81'     13 - Jamnišek Christian
       10 - Dindič Jasmin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan