align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 18.08.18
   TEKMA: Zagorje - Komenda 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Vivod Dejan
   1. pomočnik: Jonke Mitja
   2. pomočnik: Zohorović Emil
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  6  Holešek Jan
  8  Kranjc Matija
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  15  Bašić Denis
  16  Kunič Domen
  17  Klančišar Luka
   Komenda
Priimek in ime
  3  Zupan Jure
  6  Križman Julijan (K)
  7  Rahne Nik
  9  Iglič Anže
  11  Vasilić Aleksandar
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Ibranović Dino
  14  Peterka Mitja
  17  Džafič Alen
  19  Baloh Urban
  23  Cvelfer Domadenik Jan
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  7  Klinc David
  13  Tomažin Žan Žak
  14  Pirc Rok
  18  Hodžić Harun
  95  Holešek Jure (V)
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  18  Struna Lan
  20  Lapuh Gaber
  21  Rožman Anže
  24  Kopitar Žan
   TRENER
   Zagorje
   Rižner Darino
   Komenda
   Mitič Radivoje
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 8 - Kranjc Matija (19')
   Komenda
   1 : 1 7 - Rahne Nik (78') 11m
   OPOMINJANI
   Zagorje
    6 - Holešek Jan (45')
    8 - Kranjc Matija (75')
   Komenda
    3 - Zupan Jure (25')
    7 - Rahne Nik (66')
    19 - Baloh Urban (86')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Komenda
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  57'     14 - Pirc Rok
       17 - Klančišar Luka
  80'     7 - Klinc David
       8 - Kranjc Matija
   Komenda
  Minuta  Igralec
  46'     24 - Kopitar Žan
       14 - Peterka Mitja
  65'     18 - Struna Lan
       3 - Zupan Jure
  82'     21 - Rožman Anže
       7 - Rahne Nik
  89'     20 - Lapuh Gaber
       9 - Iglič Anže
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan