align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 18.08.18
   TEKMA: Bled Hirter - Ivančna Gorica 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Fridl Aleš
   1. pomočnik: Boškič Andrej
   2. pomočnik: Plavše Timotej
   Delegat: Nikolić Milovan
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  7  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  18  Wolhar Jan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Kruljac Tim (V)
  4  Smrekar Jan
  6  Smrtnik Matevž
  7  Šajn Marko (K)
  9  Vranešič Žak
  10  Hokić Deniel
  11  Ciriković Emil
  14  Kastelic Denis
  20  Kralj Tilen
  22  Mahić Dino
  23  Bosnić Kenen
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  11  Zajšek Luka
  14  Grilc Marko
  19  Vukić Aleks
  20  Križaj Jure
  21  Džaferi Egzon
  Rezervni igralci
  8  Peklar Domen
  13  Horžen Patrik
  15  Humar Žan
  17  Ožbolt Dominik
  18  Gajdek Dean
  19  Rozina Primož
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Bled Hirter
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    3 - Djukić Darko (55')
    7 - Ambrožič Nejc (70')
    5 - Gaberšček Boštjan (89')
   Ivančna Gorica
    23 - Bosnić Kenen (36')
    22 - Mahić Dino (70')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  60'     20 - Križaj Jure
       18 - Wolhar Jan
  86'     21 - Džaferi Egzon
       17 - Grašič Rok
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Horžen Patrik
       10 - Hokić Deniel
  60'     18 - Gajdek Dean
       20 - Kralj Tilen
  84'     17 - Ožbolt Dominik
       14 - Kastelic Denis
  84'     15 - Humar Žan
       4 - Smrekar Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan