align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 25.08.18
   TEKMA: Sava Kranj - Bled Hirter 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kovačič Darjan
   1. pomočnik: Olenik Alen
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Oštir Aleš (V)
  4  Zukanovič Jure
  5  Preradović Darko
  6  Kongnyuy Dinnyuy
  7  Beganović Nermin
  8  Koler Nejc
  9  Zajc Erazem
  11  Marinković Bojan
  20  Marčeta Danijel
  21  Ivanuša David
  36  Dojčinović Vladimir (K)
   Bled Hirter
Priimek in ime
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  19  Cankar Anže
  21  Džaferi Egzon
  Rezervni igralci
  3  Babić Josip
  12  Rakovič Jan (V)
  13  Kondić Stefan
  17  Iličič Luka
  22  Vidič Marko
  26  Klemenc Nejc
  27  Hibl Tomislav
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  7  Trelc Janez
  14  Grilc Marko
  16  Vukić Aleks
  18  Wolhar Jan
  20  Križaj Jure
   TRENER
   Sava Kranj
   Pušič Drago
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Sava Kranj
   Bled Hirter
   0 : 1 6 - Udrih Jure (75')
   0 : 2 13 - Stanko Ladislav (83') 11m
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    20 - Marčeta Danijel (40')
   Bled Hirter
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Kondić Stefan
       7 - Beganović Nermin
  51'     3 - Babić Josip
       36 - Dojčinović Vladimir
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Trelc Janez
       21 - Džaferi Egzon
  46'     4 - Fermišek Tadej
       19 - Cankar Anže
  71'     20 - Križaj Jure
       10 - Čamdžić Ermin
  82'     18 - Wolhar Jan
       9 - Remškar Moreno
  89'     16 - Vukić Aleks
       17 - Grašič Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan