align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 25.08.18
   TEKMA: Zagorje - Brinje Grosuplje 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Zagorje - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Gornik Nejc
   2. pomočnik: Benko Danijel
   Delegat: Avdagić Meho
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže
  4  Nahtigal Tomaž (K)
  6  Holešek Jan
  8  Kranjc Matija
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Bašić Denis
   Brinje Grosuplje
Priimek in ime
  1  Cvijić Nikola (V)
  2  Abdić Adnan
  3  Muratagić Alan
  4  Černe Miha
  5  Hajdarević Adnan
  8  Povh Matic
  9  Potočar Primož
  10  Ivanovski Miran
  11  Adamič Niko
  14  Fortin Matevž
  20  Boh Denis (K)
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  7  Klinc David
  16  Kunič Domen
  18  Hodžić Harun
  95  Holešek Jure (V)
  Rezervni igralci
  7  Smajić Ervin
  12  Štampfel Boštjan (V)
  13  Končar Grega
  15  Hadžipašić Alen
  16  Strajnar Nal
  17  Gabrovšek Matevž
  19  Šporar Rok
   TRENER
   Zagorje
   Rižner Darino
   Brinje Grosuplje
   Stanković Goran
   STRELCI
   Zagorje
   1 : 0 10 - Mlinar Tilen (16')
   2 : 0 6 - Holešek Jan (76')
   Brinje Grosuplje
   2 : 1 14 - Fortin Matevž (90')
   OPOMINJANI
   Zagorje
    8 - Kranjc Matija (42')
    3 - Gorišek Anže (75')
    16 - Kunič Domen (85')
    4 - Nahtigal Tomaž (93')
   Brinje Grosuplje
    14 - Fortin Matevž (46')
    10 - Ivanovski Miran (75')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Brinje Grosuplje
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  70'     16 - Kunič Domen
       9 - Zupančič Simon
  92'     5 - Arnšek Klemen
       8 - Kranjc Matija
   Brinje Grosuplje
  Minuta  Igralec
  65'     7 - Smajić Ervin
       3 - Muratagić Alan
  65'     15 - Hadžipašić Alen
       9 - Potočar Primož
  85'     16 - Strajnar Nal
       8 - Povh Matic
  85'     13 - Končar Grega
       11 - Adamič Niko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan