align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 26.08.18
   TEKMA: Komenda - Arne Tabor 69 0 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Komenda - Igrišče Komenda    Gledalcev: 55
   Glavni sodnik Fridl Aleš
   1. pomočnik: Radusinović Davorin
   2. pomočnik: Gajić Tomislav
   Delegat: Kopač Borut
   POSTAVI
   Komenda
Priimek in ime
  4  Kočar Jernej
  5  Kuraja Rafael
  6  Križman Julijan (K)
  7  Rahne Nik
  8  Trivunčevič Dragan
  9  Iglič Anže
  11  Vasilić Aleksandar
  12  Vrečič Lenart (V)
  13  Ibranović Dino
  19  Baloh Urban
  23  Cvelfer Domadenik Jan
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Kalin Tim
  3  Heljezović Haris
  4  Simič Jon
  5  Horvat Tomaž
  7  Lesar Lenart
  9  Gomboši Roman
  10  Bokal Žiga (K)
  15  Marinović Siniša
  18  Lovrec Dario
  20  Vukšinič Gregor
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Hribar Matevž
  14  Peterka Mitja
  17  Džafič Alen
  20  Struna Lan
  21  Rožman Anže
  24  Kopitar Žan
  Rezervni igralci
  6  Kujovič Selvad
  11  Obrenovič Zoran
  13  Platiša Jošt
  14  Srovin Nejc
  16  Vehabović Nedim
  19  Olivo Erik
   TRENER
   Komenda
   Mitič Radivoje
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   STRELCI
   Komenda
   Arne Tabor 69
   0 : 1 18 - Lovrec Dario (15')
   0 : 2 18 - Lovrec Dario (63')
   0 : 3 18 - Lovrec Dario (66')
   0 : 4 10 - Bokal Žiga (83')
   OPOMINJANI
   Komenda
    17 - Džafič Alen (51')
    19 - Baloh Urban (52')
    5 - Kuraja Rafael (53')
   Arne Tabor 69
    4 - Simič Jon (21')
    3 - Heljezović Haris (60')
    15 - Marinović Siniša (73')
    7 - Lesar Lenart (90')
   IZKLJUČENI
   Komenda
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Komenda
  Minuta  Igralec
  44'     14 - Peterka Mitja
       11 - Vasilić Aleksandar
  46'     17 - Džafič Alen
       4 - Kočar Jernej
  68'     21 - Rožman Anže
       8 - Trivunčevič Dragan
  68'     2 - Hribar Matevž
       13 - Ibranović Dino
  80'     20 - Struna Lan
       6 - Križman Julijan
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  54'     6 - Kujovič Selvad
       9 - Gomboši Roman
  70'     19 - Olivo Erik
       18 - Lovrec Dario
  86'     13 - Platiša Jošt
       3 - Heljezović Haris
  86'     16 - Vehabović Nedim
       4 - Simič Jon
  86'     14 - Srovin Nejc
       15 - Marinović Siniša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan