align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 3. krog 01.09.18
   TEKMA: Bled Hirter - Svoboda Ljubljana 6 : 3 (2 : 2)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bubek Alen
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Černe Tomaž
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  6  Udrih Jure
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  20  Križaj Jure
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Vidmar Marko
  3  Jurišić Danijel
  4  Dobnikar Blaž
  6  Šporar Rok
  7  Judež Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel
  10  Dindič Jasmin (K)
  13  Husejnovič Denis
  18  Palčič Žan
  Rezervni igralci
  4  Fermišek Tadej
  7  Trelc Janez
  12  Gaberšček Klemen (V)
  16  Vukić Aleks
  18  Wolhar Jan
  19  Cankar Anže
  21  Muzaferović Hasan
  Rezervni igralci
  11  Jurišić Mario
  12  Rakovnik Marcel (V)
  14  Peulić Nikola
  15  Kolar Klemen
  16  Nuhanovič Eni
  17  Plavšič Vajde Nik
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 10 - Čamdžić Ermin (6')
   1 : 1 1 - Škrjanec Anže (31') AG
   2 : 1 13 - Stanko Ladislav (33')
    13 - Stanko Ladislav (50') 11m
   3 : 3 10 - Čamdžić Ermin (70')
   4 : 3 19 - Cankar Anže (73')
   5 : 3 13 - Stanko Ladislav (76') 11m
   6 : 3 18 - Wolhar Jan (84')
   Svoboda Ljubljana
   2 : 2 18 - Palčič Žan (37')
   2 : 3 8 - Đokić Aleksandar (48')
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
   Svoboda Ljubljana
    7 - Judež Klemen (60')
    4 - Dobnikar Blaž (64')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Svoboda Ljubljana
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Cankar Anže
       20 - Križaj Jure
  80'     18 - Wolhar Jan
       10 - Čamdžić Ermin
  85'     16 - Vukić Aleks
       9 - Remškar Moreno
  85'     4 - Fermišek Tadej
       17 - Grašič Rok
  85'     21 - Muzaferović Hasan
       13 - Stanko Ladislav
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Peulić Nikola
       13 - Husejnovič Denis
  72'     15 - Kolar Klemen
       18 - Palčič Žan
  79'     17 - Plavšič Vajde Nik
       7 - Judež Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan