align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 12.10.19
   TEKMA: Svoboda Ljubljana - Adria 3 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Športni park Svoboda, Ljubljana    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Perić Dragoslav
   1. pomočnik: Plavše Timotej
   2. pomočnik: Mijatović Veljko
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Svoboda Ljubljana
Priimek in ime
  2  Cimprič Gašper
  3  Primožič Ambrož
  6  Ibranović Dino
  7  Kolar Klemen
  8  Đokić Aleksandar
  9  Aličaič Anel (K)
  10  Dindič Jasmin
  11  Judež Klemen
  14  Štrancar Klemen
  17  Ivanovski Miran
  99  Lalić Goran (V)
   Adria
Priimek in ime
  1  Radikon Matija (V)
  2  Masten Nik
  3  Hlede Tine
  5  Pečenko Jan
  8  Kompara Matija
  10  Bragato Luka
  11  Komel Vili
  16  Torkar Miha
  19  Klepac Boštjan
  20  Milijašević Miloš
  22  Godnič Matej (K)
  Rezervni igralci
  5  Pavić Vanja
  15  Tabaković Ali
  16  Ahmetaj Valmir
  32  Krošelj Izidor (V)
  Rezervni igralci
  7  Sirk Miha
  9  Žibernik Deni
  12  Bon Enrico (V)
  14  Batič Jakob
  17  Klančič Ambrož
  18  Pavlin Rok
  21  Krševan Matic
   TRENER
   Svoboda Ljubljana
   Jedinko Perica
   Adria
   STRELCI
   Svoboda Ljubljana
   1 : 0 10 - Dindič Jasmin (59')
   2 : 0 11 - Judež Klemen (68')
   3 : 0 8 - Đokić Aleksandar (85')
   Adria
   OPOMINJANI
   Svoboda Ljubljana
    11 - Judež Klemen (64')
   Adria
   IZKLJUČENI
   Svoboda Ljubljana
   Adria
   MENJAVE
   Svoboda Ljubljana
  Minuta  Igralec
  73'     5 - Pavić Vanja
       7 - Kolar Klemen
  83'     15 - Tabaković Ali
       11 - Judež Klemen
  91'     16 - Ahmetaj Valmir
       10 - Dindič Jasmin
   Adria
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Klančič Ambrož
       2 - Masten Nik
  71'     7 - Sirk Miha
       16 - Torkar Miha
  88'     21 - Krševan Matic
       20 - Milijašević Miloš
  88'     14 - Batič Jakob
       19 - Klepac Boštjan
  88'     18 - Pavlin Rok
       22 - Godnič Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan