align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL - zahod 2019/20
  Zapisnik: 13. krog 09.11.19
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Bled Hirter 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Radusinović Davorin
   2. pomočnik: Plavše Timotej
   Delegat: Petrovič Novica
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Sitar Matic (V)
  2  Novak Gal
  4  Simič Jon
  5  Kranjc Jaka
  7  Lesar Lenart
  9  Lukman Žiga
  10  Bokal Žiga (K)
  11  Čakš Urban
  13  Platiša Jošt
  14  Slabe Aljaž
  17  Akpomudia Ogochukwu Prince
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Halilović Alan (V)
  2  Varl Boštjan
  7  Potočnik Domen
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  10  Križaj Nejc
  11  Pašić Armin
  13  Stanko Ladislav (K)
  17  Grašič Rok
  19  Bertoncelj Matic
  20  Djukić Darko
  Rezervni igralci
  3  Krevzel Panić Aleksander
  8  Trivunčevič Dragan
  12  Erčulj Matic (V)
  15  Pibernik Matevž
  18  Olivo Erik
  19  Kalin Tim
  20  Čakš Uroš
  Rezervni igralci
  6  Kamšek Izidor Erazem
  12  Škrjanec Anže (V)
  14  Wolhar Jan
  15  Majnik Miha
  18  Grilc Marko
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Sajovic Marko
   Bled Hirter
   Kajtazovič Jaka
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   Bled Hirter
   0 : 1 13 - Stanko Ladislav (83') 11m
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    11 - Čakš Urban (8')
    5 - Kranjc Jaka (38')
    8 - Trivunčevič Dragan (73')
    10 - Bokal Žiga (93')
   Bled Hirter
    11 - Pašić Armin (50')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  55'     8 - Trivunčevič Dragan
       13 - Platiša Jošt
  62'     18 - Olivo Erik
       14 - Slabe Aljaž
  81'     3 - Krevzel Panić Aleksander
       18 - Olivo Erik
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  61'     6 - Kamšek Izidor Erazem
       2 - Varl Boštjan
  91'     15 - Majnik Miha
       9 - Remškar Moreno
  93'     14 - Wolhar Jan
       13 - Stanko Ladislav
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan