align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  30.08.20 
02.09.20  Triglav Domplan-bordo : Tržič 2012 2 : 1(1 : 1)
08.09.20  Žiri : Zarica Bitnje 13 : 0(8 : 0)
30.08.20  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 14(0 : 5)
30.08.20  Sava Kranj : Bled-Bohinj 3 : 2(0 : 0)
30.08.20  Šobec Lesce : Triglav Domplan 0 : 7(0 : 3)
30.08.20  Šenčur-Velesovo U14 : Preddvor-Šenčur 1 : 0(0 : 0)
 2. krog  06.09.20 
06.09.20  Triglav Domplan : Šenčur-Velesovo U14 3 : 1(2 : 0)
06.09.20  Bled-Bohinj : Šobec Lesce 1 : 2(1 : 1)
06.09.20  Tržič 2012 : Sava Kranj 0 : 14(0 : 7)
06.09.20  Škofja Loka-Medvode : Triglav Domplan-bordo 5 : 1(3 : 0)
06.09.20  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 1)
15.09.20  Preddvor-Šenčur : Žiri 2 : 0(0 : 0)
 3. krog  10.09.20 
10.09.20  Triglav Domplan-bordo : Niko Železniki 6 : 1(3 : 1)
10.09.20  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 5 : 1(3 : 1)
10.09.20  Šobec Lesce : Tržič 2012 7 : 0(4 : 0)
10.09.20  Šenčur-Velesovo U14 : Bled-Bohinj 0 : 0(0 : 0)
10.09.20  Žiri : Triglav Domplan 3 : 4(3 : 3)
10.09.20  Zarica Bitnje : Preddvor-Šenčur 2 : 9(0 : 5)
 4. krog  13.09.20 
13.09.20  Triglav Domplan : Zarica Bitnje 22 : 1(9 : 0)
13.09.20  Bled-Bohinj : Žiri 1 : 3(1 : 0)
13.09.20  Tržič 2012 : Šenčur-Velesovo U14 0 : 3(0 : 1)
13.09.20  Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 16(0 : 8)
13.09.20  SIJ Acroni Jesenice : Triglav Domplan-bordo 1 : 7(1 : 3)
17.09.20  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 2 : 4(2 : 2)
 5. krog  20.09.20 
20.09.20  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 11 : 0(5 : 0)
20.09.20  Šobec Lesce : Niko Železniki 8 : 0(3 : 0)
20.09.20  Šenčur-Velesovo U14 : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(0 : 0)
20.09.20  Žiri : Tržič 2012 5 : 0(2 : 0)
20.09.20  Zarica Bitnje : Bled-Bohinj 2 : 9(1 : 4)
20.09.20  Preddvor-Šenčur : Triglav Domplan 0 : 7(0 : 3)
 6. krog  27.09.20 
27.09.20  Bled-Bohinj : Preddvor-Šenčur 7 : 3(5 : 1)
27.09.20  Tržič 2012 : Zarica Bitnje 8 : 0(4 : 0)
27.09.20  Škofja Loka-Medvode : Žiri 2 : 1(0 : 1)
27.09.20  Niko Železniki : Šenčur-Velesovo U14 0 : 11(0 : 6)
27.09.20  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 1 : 9(0 : 3)
27.09.20  Triglav Domplan-bordo : Sava Kranj 0 : 3(0 : 2)
 7. krog  04.10.20 
04.10.20  Šobec Lesce : Triglav Domplan-bordo 4 : 2(4 : 0)
04.10.20  Šenčur-Velesovo U14 : SIJ Acroni Jesenice 9 : 0(6 : 0)
04.10.20  Žiri : Niko Železniki 12 : 0(8 : 0)
04.10.20  Zarica Bitnje : Škofja Loka-Medvode 1 : 6(0 : 4)
04.10.20  Preddvor-Šenčur : Tržič 2012 3 : 3(1 : 1)
04.10.20  Triglav Domplan : Bled-Bohinj 10 : 1(5 : 0)
04.10.20  Sava Kranj : prost
 8. krog  11.10.20 
11.10.20  Tržič 2012 : Triglav Domplan 1 : 8(1 : 3)
11.10.20  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Šenčur 0 : 3(0 : 1)
11.10.20  Niko Železniki : Zarica Bitnje 4 : 0(1 : 0)
11.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Žiri 0 : 5(0 : 3)
11.10.20  Triglav Domplan-bordo : Šenčur-Velesovo U14 1 : 2(0 : 0)
11.10.20  Bled-Bohinj : prost
14.10.20  Sava Kranj : Šobec Lesce 2 : 2(2 : 1)
 9. krog  18.10.20 
 Šobec Lesce : prost
18.10.20  Šenčur-Velesovo U14 : Sava Kranj 3 : 1(1 : 0)
18.10.20  Žiri : Triglav Domplan-bordo 0 : 0(0 : 0)
18.10.20  Zarica Bitnje : SIJ Acroni Jesenice 3 : 4(2 : 1)
18.10.20  Preddvor-Šenčur : Niko Železniki 12 : 0(6 : 0)
18.10.20  Triglav Domplan : Škofja Loka-Medvode 5 : 0(4 : 0)
18.10.20  Bled-Bohinj : Tržič 2012 2 : 1(2 : 1)
 10. krog  25.10.20 
23.10.20  Šobec Lesce : Šenčur-Velesovo U14
25.10.20  Tržič 2012 : prost
25.10.20  Škofja Loka-Medvode : Bled-Bohinj
25.10.20  Niko Železniki : Triglav Domplan
25.10.20  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor-Šenčur
25.10.20  Triglav Domplan-bordo : Zarica Bitnje
25.10.20  Sava Kranj : Žiri
 11. krog  08.11.20 
08.11.20  Žiri : Šobec Lesce
08.11.20  Zarica Bitnje : Sava Kranj
08.11.20  Preddvor-Šenčur : Triglav Domplan-bordo
08.11.20  Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice
08.11.20  Bled-Bohinj : Niko Železniki
08.11.20  Tržič 2012 : Škofja Loka-Medvode
08.11.20  Šenčur-Velesovo U14 : prost
 12. krog   
 Niko Železniki : Tržič 2012
 SIJ Acroni Jesenice : Bled-Bohinj
 Triglav Domplan-bordo : Triglav Domplan
 Sava Kranj : Preddvor-Šenčur
 Šobec Lesce : Zarica Bitnje
 Šenčur-Velesovo U14 : Žiri
 Škofja Loka-Medvode : prost
 13. krog   
 Zarica Bitnje : Šenčur-Velesovo U14
 Preddvor-Šenčur : Šobec Lesce
 Triglav Domplan : Sava Kranj
 Bled-Bohinj : Triglav Domplan-bordo
 Tržič 2012 : SIJ Acroni Jesenice
 Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki
 Žiri : prost
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales