align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 23. krog 04.06.22
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev za prvaka
1. Visoko 22 16 3 3 85:21 51
2. Bled-Bohinj Hirter 22 12 6 4 57:26 42
3. Britof 22 11 5 6 51:44 38
4. Zarica Kranj 22 11 3 8 37:32 36
5. Velesovo-Cerklje 22 10 3 9 43:29 33
6. Niko Železniki 22 9 5 8 42:48 32
KLUB ŠT Z N P GR
Razvrstitev od 7. do 13.mesta
1. SIJ Acroni Jesenice 21 12 3 6 64:41 39
2. Bitnje 21 7 4 10 33:50 25
3. Polet 21 7 3 11 45:43 24
4. Preddvor 21 7 2 12 46:51 23
5. Kondor Godešič 20 5 5 10 34:63 20
6. Kranjska Gora 20 3 4 13 23:82 13
7. Naklo 20 2 6 12 34:64 12
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
23. krog 04.06.22
Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 2) zapisnik
Naklo : Kondor Godešič 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Visoko : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Britof : Velesovo-Cerklje 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Zarica Kranj 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet : Bitnje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
22. krog 28.05.22
Velesovo-Cerklje : Visoko 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Kondor Godešič : Kranjska Gora 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Polet : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 3 : 5 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Britof 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bitnje : Preddvor 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
21. krog 25.05.22
Niko Železniki : Britof 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Naklo 4 : 2 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Visoko : Zarica Kranj 4 : 0 (4 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Polet : Preddvor 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
20. krog 21.05.22
Velesovo-Cerklje : Niko Železniki 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof : Visoko 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Kondor Godešič 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Polet 1 : 5 (1 : 3) zapisnik
Naklo : Kondor Godešič 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
19. krog 18.05.22
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Britof 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Bitnje : Preddvor 1 : 5 (1 : 4) zapisnik
Polet : Naklo 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Visoko : Niko Železniki 8 : 1 (4 : 0) zapisnik
18. krog 14.05.22
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : Polet 2 : 8 (0 : 3) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Britof 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
Kranjska Gora : Bitnje 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
17. krog 07.05.22
Visoko : Velesovo-Cerklje 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bitnje : Naklo 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof : Zarica Kranj 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor : Kranjska Gora 9 : 0 (4 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Kondor Godešič 6 : 2 (3 : 1) zapisnik
16. krog 27.04.22
Naklo : Preddvor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : Bitnje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Polet : SIJ Acroni Jesenice 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj : Visoko 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof : Niko Železniki 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
15. krog 23.04.22
Visoko : Britof 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bitnje : Polet 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Niko Železniki : Velesovo-Cerklje 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
Kranjska Gora : Naklo 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
Preddvor : Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
14. krog 16.04.22
Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Polet : Preddvor 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : Kranjska Gora 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Visoko 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
13. krog 02.04.22
Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Bitnje : Polet 3 : 2 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Britof 1 : 6 (0 : 2) zapisnik
Naklo : Visoko 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Preddvor : Velesovo-Cerklje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
12. krog 26.03.22
Niko Železniki : Bitnje 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
Visoko : Preddvor 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet : Naklo 7 : 4 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Kondor Godešič 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
11. krog 06.11.21
Kondor Godešič : Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Naklo : Niko Železniki 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor : Polet 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 30.10.21
Niko Železniki : Preddvor 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Visoko : Velesovo-Cerklje 4 : 3 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 8 (1 : 4) zapisnik
Britof : Bitnje 6 : 4 (4 : 1) zapisnik
Zarica Kranj : Naklo 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Polet : Kondor Godešič 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
9. krog 23.10.21
Bitnje : Kranjska Gora 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Polet 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Naklo : Britof 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
Kondor Godešič : Niko Železniki 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Preddvor : Zarica Kranj 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 16.10.21
SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof : Preddvor 4 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Kondor Godešič 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet : Visoko 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
Kranjska Gora : Naklo 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Velesovo-Cerklje 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
7. krog 09.10.21
Bitnje : Bled-Bohinj Hirter 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
Preddvor : Kranjska Gora 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
Visoko : Niko Železniki 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Zarica Kranj 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič : Britof 1 : 7 (1 : 4) zapisnik
6. krog 02.10.21
Zarica Kranj : Visoko 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Britof : Velesovo-Cerklje 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Kranjska Gora : Kondor Godešič 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki : Polet 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Naklo 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 25.09.21
Velesovo-Cerklje : Kranjska Gora 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Visoko : Britof 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 2 : 7 (2 : 5) zapisnik
Naklo : Bitnje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Polet : Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 18.09.21
Zarica Kranj : Niko Železniki 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Kranjska Gora : Visoko 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bitnje : Preddvor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Britof : Polet 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Kondor Godešič 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 11.09.21
Velesovo-Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : Bitnje 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 12 : 1 (4 : 0) zapisnik
Polet : Kranjska Gora 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Preddvor : Naklo 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki : Britof 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
2. krog 04.09.21
SIJ Acroni Jesenice : Polet 5 : 2 (1 : 2) zapisnik
Kranjska Gora : Niko Železniki 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Bitnje : Velesovo-Cerklje 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof : Zarica Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Naklo : Kondor Godešič 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
1. krog 28.08.21
Visoko : Bitnje 9 : 1 (3 : 0) zapisnik
Velesovo-Cerklje : Naklo 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Kranjska Gora 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kondor Godešič : Preddvor 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan