align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  28.08.21 
28.08.21  Britof : prost
28.08.21  Zarica Kranj : Kranjska Gora 4 : 0(2 : 0)
28.08.21  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 1 : 0(1 : 0)
28.08.21  Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2(1 : 1)
28.08.21  Visoko : Bitnje 9 : 1(3 : 0)
28.08.21  Velesovo-Cerklje : Naklo 5 : 2(2 : 2)
28.08.21  Kondor Godešič : Preddvor 2 : 1(1 : 0)
 2. krog  04.09.21 
04.09.21  prost : Preddvor
04.09.21  Naklo : Kondor Godešič 2 : 2(2 : 1)
04.09.21  Bitnje : Velesovo-Cerklje 0 : 2(0 : 2)
04.09.21  Bled-Bohinj Hirter : Visoko 0 : 2(0 : 1)
04.09.21  Kranjska Gora : Niko Železniki 2 : 3(1 : 1)
04.09.21  Britof : Zarica Kranj 4 : 0(2 : 0)
08.09.21  SIJ Acroni Jesenice : Polet 5 : 2(1 : 2)
 3. krog  11.09.21 
11.09.21  Zarica Kranj : prost
11.09.21  Niko Železniki : Britof 2 : 2(0 : 0)
11.09.21  Polet : Kranjska Gora 1 : 1(0 : 1)
11.09.21  Visoko : SIJ Acroni Jesenice 12 : 1(4 : 0)
11.09.21  Velesovo-Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 2(0 : 0)
11.09.21  Kondor Godešič : Bitnje 2 : 2(1 : 1)
11.09.21  Preddvor : Naklo 6 : 1(3 : 0)
 4. krog  18.09.21 
17.09.21  Bled-Bohinj Hirter : Kondor Godešič 4 : 1(1 : 1)
18.09.21  SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 0 : 3(0 : 2)
18.09.21  Kranjska Gora : Visoko 0 : 7(0 : 4)
18.09.21  Britof : Polet 2 : 3(0 : 2)
18.09.21  Zarica Kranj : Niko Železniki 3 : 1(2 : 0)
18.09.21  prost : Naklo
18.09.21  Bitnje : Preddvor 2 : 1(1 : 0)
 5. krog  25.09.21 
25.09.21  Visoko : Britof 6 : 1(3 : 0)
25.09.21  Velesovo-Cerklje : Kranjska Gora 3 : 0(2 : 0)
25.09.21  Kondor Godešič : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(1 : 0)
25.09.21  Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 2 : 7(2 : 5)
25.09.21  Naklo : Bitnje 1 : 3(0 : 2)
25.09.21  Niko Železniki : prost
29.09.21  Polet : Zarica Kranj 2 : 1(1 : 1)
 6. krog  02.10.21 
02.10.21  prost : Bitnje
02.10.21  Bled-Bohinj Hirter : Naklo 5 : 0(0 : 0)
02.10.21  SIJ Acroni Jesenice : Preddvor 1 : 2(1 : 2)
02.10.21  Kranjska Gora : Kondor Godešič 2 : 4(1 : 1)
02.10.21  Britof : Velesovo-Cerklje 3 : 2(0 : 1)
02.10.21  Zarica Kranj : Visoko 1 : 0(0 : 0)
02.10.21  Niko Železniki : Polet 2 : 1(2 : 0)
 7. krog  09.10.21 
09.10.21  Polet : prost
09.10.21  Visoko : Niko Železniki 4 : 3(1 : 1)
09.10.21  Velesovo-Cerklje : Zarica Kranj 3 : 1(0 : 0)
09.10.21  Kondor Godešič : Britof 1 : 7(1 : 4)
09.10.21  Preddvor : Kranjska Gora 8 : 1(3 : 1)
09.10.21  Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 2(0 : 1)
09.10.21  Bitnje : Bled-Bohinj Hirter 0 : 3(0 : 3)
 8. krog  16.10.21 
16.10.21  prost : Bled-Bohinj Hirter
16.10.21  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 1 : 1(1 : 1)
16.10.21  Kranjska Gora : Naklo 3 : 2(1 : 1)
16.10.21  Britof : Preddvor 4 : 2(2 : 2)
16.10.21  Zarica Kranj : Kondor Godešič 0 : 1(0 : 0)
16.10.21  Polet : Visoko 2 : 3(1 : 2)
27.10.21  Niko Železniki : Velesovo-Cerklje 0 : 1(0 : 1)
 9. krog  23.10.21 
13.11.21  Bled-Bohinj Hirter : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(1 : 0)
23.10.21  Visoko : prost
23.10.21  Velesovo-Cerklje : Polet 3 : 1(3 : 0)
23.10.21  Kondor Godešič : Niko Železniki 1 : 2(1 : 1)
23.10.21  Preddvor : Zarica Kranj 0 : 4(0 : 1)
23.10.21  Naklo : Britof 3 : 3(2 : 2)
23.10.21  Bitnje : Kranjska Gora 0 : 1(0 : 1)
 10. krog  30.10.21 
13.11.21  Polet : Kondor Godešič 1 : 2(0 : 1)
30.10.21  Visoko : Velesovo-Cerklje 4 : 3(2 : 0)
30.10.21  prost : SIJ Acroni Jesenice
30.10.21  Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 8(1 : 4)
30.10.21  Britof : Bitnje 6 : 4(4 : 1)
30.10.21  Zarica Kranj : Naklo 3 : 1(1 : 1)
30.10.21  Niko Železniki : Preddvor 5 : 2(2 : 1)
 11. krog  06.11.21 
06.11.21  Velesovo-Cerklje : prost
06.11.21  Kondor Godešič : Visoko 1 : 3(1 : 1)
06.11.21  Preddvor : Polet 0 : 1(0 : 1)
06.11.21  Naklo : Niko Železniki 1 : 1(0 : 0)
06.11.21  Bitnje : Zarica Kranj 1 : 2(1 : 1)
06.11.21  SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 2 : 2(1 : 1)
07.11.21  Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2(1 : 2)
 12. krog  26.03.22 
26.03.22  prost : Kranjska Gora
26.03.22  Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3(0 : 1)
26.03.22  Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1(1 : 1)
26.03.22  Niko Železniki : Bitnje 4 : 1(2 : 1)
26.03.22  Polet : Naklo 7 : 4(3 : 2)
26.03.22  Visoko : Preddvor 1 : 1(0 : 0)
26.03.22  Velesovo-Cerklje : Kondor Godešič 8 : 0(3 : 0)
 13. krog  09.04.22 
09.04.22  Kondor Godešič : prost
09.04.22  Preddvor : Velesovo-Cerklje 1 : 2(1 : 1)
09.04.22  Naklo : Visoko 0 : 3(0 : 3)
09.04.22  Bitnje : Polet 3 : 2(2 : 0)
09.04.22  Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 1 : 0(0 : 0)
09.04.22  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 2 : 4(1 : 1)
09.04.22  Kranjska Gora : Britof 1 : 6(0 : 2)
 14. krog  16.04.22 
16.04.22  Niko Železniki : Visoko 3 : 2(1 : 1)
16.04.22  Britof : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1(1 : 0)
16.04.22  Zarica Kranj : Velesovo-Cerklje 0 : 0(0 : 0)
16.04.22  Kondor Godešič : Kranjska Gora 1 : 1(1 : 0)
16.04.22  Polet : Preddvor 3 : 0(2 : 0)
16.04.22  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 4 : 1(2 : 1)
 15. krog  23.04.22 
23.04.22  Niko Železniki : Velesovo-Cerklje 2 : 2(2 : 2)
23.04.22  Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 1 : 2(1 : 2)
23.04.22  Visoko : Britof 4 : 0(2 : 0)
23.04.22  Bitnje : Polet 0 : 0(0 : 0)
23.04.22  Preddvor : Kondor Godešič 3 : 1(1 : 0)
23.04.22  Kranjska Gora : Naklo 0 : 4(0 : 0)
 16. krog  27.04.22 
26.04.22  Naklo : Preddvor 0 : 0(0 : 0)
26.04.22  Kondor Godešič : Bitnje 1 : 2(1 : 1)
26.04.22  Polet : SIJ Acroni Jesenice 1 : 4(0 : 3)
27.04.22  Britof : Niko Železniki 1 : 1(1 : 0)
27.04.22  Zarica Kranj : Visoko 0 : 3(0 : 2)
27.04.22  Velesovo-Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1(1 : 1)
 17. krog  07.05.22 
07.05.22  Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 3(0 : 0)
07.05.22  Visoko : Velesovo-Cerklje 4 : 0(1 : 0)
07.05.22  Britof : Zarica Kranj 3 : 1(3 : 0)
07.05.22  Bitnje : Naklo 5 : 1(1 : 1)
07.05.22  Preddvor : Kranjska Gora 9 : 0(4 : 0)
11.05.22  SIJ Acroni Jesenice : Kondor Godešič 6 : 2(3 : 1)
 18. krog  14.05.22 
13.05.22  Bled-Bohinj Hirter : Visoko 1 : 1(0 : 0)
14.05.22  Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7(0 : 4)
14.05.22  Kondor Godešič : Polet 2 : 8(0 : 3)
14.05.22  Kranjska Gora : Bitnje 1 : 1(0 : 1)
14.05.22  Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 1(3 : 1)
14.05.22  Velesovo-Cerklje : Britof 0 : 1(0 : 0)
 19. krog  18.05.22 
18.05.22  Visoko : Niko Železniki 8 : 1(4 : 0)
18.05.22  Bled-Bohinj Hirter : Britof 4 : 1(2 : 1)
18.05.22  Velesovo-Cerklje : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 1)
18.05.22  Polet : Naklo 2 : 2(1 : 0)
18.05.22  SIJ Acroni Jesenice : Kranjska Gora 7 : 1(5 : 0)
18.05.22  Bitnje : Preddvor 1 : 5(1 : 4)
 20. krog  21.05.22 
21.05.22  Velesovo-Cerklje : Niko Železniki 4 : 0(1 : 0)
21.05.22  Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 3 : 2(2 : 1)
21.05.22  Britof : Visoko 1 : 0(0 : 0)
21.05.22  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 1 : 5(1 : 1)
21.05.22  Kranjska Gora : Polet 1 : 5(1 : 3)
21.05.22  Naklo : Kondor Godešič 2 : 2(1 : 1)
 21. krog  25.05.22 
25.05.22  Niko Železniki : Britof 4 : 0(2 : 0)
25.05.22  Visoko : Zarica Kranj 4 : 0(4 : 0)
25.05.22  Bled-Bohinj Hirter : Velesovo-Cerklje 1 : 0(0 : 0)
25.05.22  SIJ Acroni Jesenice : Bitnje 3 : 0(2 : 0)
25.05.22  Polet : Preddvor 0 : 2(0 : 1)
25.05.22  Kranjska Gora : Naklo 4 : 2(1 : 0)
 22. krog  28.05.22 
28.05.22  Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 3 : 5(0 : 2)
28.05.22  Velesovo-Cerklje : Visoko 0 : 4(0 : 2)
28.05.22  Bitnje : Preddvor 3 : 0(0 : 0)
28.05.22  Kondor Godešič : Kranjska Gora 5 : 1(3 : 0)
28.05.22  Polet : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 0)
29.05.22  Zarica Kranj : Britof 0 : 1(0 : 0)
 23. krog  04.06.22 
01.06.22  Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7(0 : 2)
01.06.22  Naklo : Kondor Godešič 6 : 1(3 : 1)
04.06.22  Niko Železniki : Zarica Kranj 1 : 1(1 : 0)
04.06.22  Britof : Velesovo-Cerklje 1 : 0(1 : 0)
04.06.22  Visoko : Bled-Bohinj Hirter 1 : 1(0 : 1)
04.06.22  Polet : Bitnje 1 : 2(1 : 1)
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan