align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  14.08.22 
14.08.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Jadran Dekani 6 : 0(2 : 0)
14.08.22  Šenčur : Tabor Sežana Adriaplan 1 : 4(1 : 2)
14.08.22  Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana 0 : 0(0 : 0)
14.08.22  Ivančna Gorica : Vrhnika 1 : 5(1 : 2)
14.08.22  Primorje : Šobec Lesce 6 : 3(4 : 1)
 2. krog  21.08.22 
20.08.22  IB 1975 Ljubljana : Ivančna Gorica 2 : 0(0 : 0)
21.08.22  Tabor Sežana Adriaplan : Roltek Dob 0 : 3(0 : 1)
21.08.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Šenčur 0 : 3(0 : 3)
21.08.22  Jadran Dekani : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
21.08.22  Vrhnika : Primorje 3 : 3(0 : 0)
 3. krog  28.08.22 
27.08.22  Primorje : IB 1975 Ljubljana 2 : 4(2 : 3)
28.08.22  Šobec Lesce : Vrhnika 0 : 2(0 : 2)
28.08.22  Šenčur : Jadran Dekani 3 : 2(1 : 0)
28.08.22  Roltek Dob : AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 0(3 : 0)
28.08.22  Ivančna Gorica : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 4(0 : 3)
 4. krog  31.08.22 
31.08.22  Jadran Dekani : Vrhnika 0 : 4(0 : 2)
31.08.22  IB 1975 Ljubljana : Šobec Lesce 3 : 0(2 : 0)
31.08.22  Tabor Sežana Adriaplan : Primorje 4 : 1(0 : 1)
31.08.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Ivančna Gorica 6 : 1(4 : 1)
31.08.22  Šenčur : Roltek Dob 1 : 2(0 : 0)
 5. krog  04.09.22 
03.09.22  Primorje : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 2(0 : 1)
04.09.22  Šobec Lesce : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 4(1 : 2)
04.09.22  Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 0 : 1(0 : 0)
04.09.22  Roltek Dob : Jadran Dekani 1 : 0(0 : 0)
04.09.22  Ivančna Gorica : Šenčur 0 : 0(0 : 0)
 6. krog  11.09.22 
10.09.22  Roltek Dob : Ivančna Gorica 1 : 0(0 : 0)
11.09.22  Jadran Dekani : IB 1975 Ljubljana 1 : 2(0 : 2)
11.09.22  Tabor Sežana Adriaplan : Vrhnika 5 : 2(2 : 1)
11.09.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Šobec Lesce 2 : 2(1 : 1)
11.09.22  Šenčur : Primorje 4 : 1(2 : 1)
 7. krog  18.09.22 
05.10.22  Primorje : Roltek Dob 2 : 3(0 : 2)
18.09.22  Šobec Lesce : Šenčur 0 : 4(0 : 4)
18.09.22  Vrhnika : AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 4(0 : 2)
18.09.22  IB 1975 Ljubljana : Tabor Sežana Adriaplan 1 : 2(0 : 0)
18.09.22  Ivančna Gorica : Jadran Dekani 2 : 2(1 : 2)
 8. krog  25.09.22 
24.09.22  Roltek Dob : Šobec Lesce 4 : 1(1 : 1)
25.09.22  Ivančna Gorica : Primorje 10 : 5(2 : 2)
25.09.22  Jadran Dekani : Tabor Sežana Adriaplan 1 : 3(1 : 1)
25.09.22  AH Vrtač Triglav Kranj : IB 1975 Ljubljana 1 : 1(0 : 0)
25.09.22  Šenčur : Vrhnika 0 : 2(0 : 0)
 9. krog  02.10.22 
01.10.22  IB 1975 Ljubljana : Šenčur 4 : 2(0 : 2)
02.10.22  Tabor Sežana Adriaplan : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2(0 : 1)
02.10.22  Primorje : Jadran Dekani 4 : 3(3 : 1)
02.10.22  Šobec Lesce : Ivančna Gorica 3 : 1(2 : 1)
02.10.22  Vrhnika : Roltek Dob 0 : 1(0 : 1)
 10. krog  09.10.22 
08.10.22  Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 0(1 : 0)
08.10.22  IB 1975 Ljubljana : Roltek Dob 0 : 1(0 : 1)
09.10.22  Vrhnika : Ivančna Gorica 4 : 1(2 : 0)
09.10.22  Šobec Lesce : Primorje 1 : 3(1 : 2)
09.10.22  Tabor Sežana Adriaplan : Šenčur 2 : 0(2 : 0)
 11. krog  16.10.22 
15.10.22  Primorje : Vrhnika 0 : 2(0 : 2)
15.10.22  Roltek Dob : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 0(0 : 0)
16.10.22  Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 0(1 : 0)
16.10.22  Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 2 : 2(1 : 0)
16.10.22  Šobec Lesce : Jadran Dekani 3 : 4(2 : 1)
 12. krog  23.10.22 
09.11.22  Vrhnika : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 0)
22.10.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Roltek Dob 1 : 0(1 : 0)
22.10.22  IB 1975 Ljubljana : Primorje 2 : 0(1 : 0)
23.10.22  Vrhnika : Šobec Lesce ()
23.10.22  Tabor Sežana Adriaplan : Ivančna Gorica 6 : 0(2 : 0)
23.10.22  Jadran Dekani : Šenčur 3 : 1(2 : 0)
 13. krog  30.10.22 
29.10.22  Primorje : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 3(2 : 1)
29.10.22  Roltek Dob : Šenčur 2 : 2(1 : 1)
30.10.22  Ivančna Gorica : AH Vrtač Triglav Kranj 0 : 3(0 : 1)
30.10.22  Vrhnika : Jadran Dekani 3 : 2(2 : 1)
30.10.22  Šobec Lesce : IB 1975 Ljubljana 2 : 2(2 : 2)
 14. krog  06.11.22 
05.11.22  IB 1975 Ljubljana : Vrhnika 1 : 2(1 : 0)
06.11.22  Jadran Dekani : Roltek Dob 1 : 3(0 : 0)
06.11.22  Šenčur : Ivančna Gorica 1 : 1(1 : 0)
06.11.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Primorje 2 : 1(1 : 0)
06.11.22  Tabor Sežana Adriaplan : Šobec Lesce 4 : 0(2 : 0)
 15. krog  13.11.22 
12.11.22  IB 1975 Ljubljana : Jadran Dekani 2 : 0(1 : 0)
13.11.22  Vrhnika : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 0(0 : 0)
13.11.22  Šobec Lesce : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 2(1 : 0)
13.11.22  Primorje : Šenčur 2 : 3(1 : 2)
13.11.22  Ivančna Gorica : Roltek Dob 0 : 1(0 : 1)
 16. krog  20.11.22 
19.11.22  Jadran Dekani : Ivančna Gorica 0 : 3(0 : 3)
19.11.22  AH Vrtač Triglav Kranj : Vrhnika 3 : 2(1 : 1)
20.11.22  Tabor Sežana Adriaplan : IB 1975 Ljubljana 3 : 0(0 : 0)
20.11.22  Roltek Dob : Primorje 5 : 3(2 : 3)
20.11.22  Šenčur : Šobec Lesce 1 : 0(0 : 0)
 17. krog  12.03.23 
11.03.23  IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 1(0 : 1)
11.03.23  Primorje : Ivančna Gorica 1 : 2(0 : 1)
12.03.23  Tabor Sežana Adriaplan : Jadran Dekani 0 : 0(0 : 0)
12.03.23  Vrhnika : Šenčur 3 : 4(1 : 3)
12.03.23  Šobec Lesce : Roltek Dob 1 : 4(1 : 1)
 18. krog  19.03.23 
18.03.23  Jadran Dekani : Primorje 6 : 1(3 : 0)
18.03.23  Roltek Dob : Vrhnika 0 : 0(0 : 0)
18.03.23  Šenčur : IB 1975 Ljubljana 2 : 1(1 : 0)
18.03.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 1(0 : 1)
19.03.23  Ivančna Gorica : Šobec Lesce 4 : 1(1 : 0)
 19. krog  26.03.23 
05.04.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Vrhnika 0 : 2(0 : 1)
25.03.23  Roltek Dob : Primorje 6 : 0(1 : 0)
25.03.23  Tabor Sežana Adriaplan : Ivančna Gorica 3 : 2(2 : 0)
25.03.23  IB 1975 Ljubljana : Jadran Dekani 1 : 0(0 : 0)
26.03.23  Šenčur : Šobec Lesce 6 : 2(3 : 1)
 20. krog  02.04.23 
01.04.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Primorje 1 : 1(0 : 1)
01.04.23  Jadran Dekani : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 3(1 : 2)
02.04.23  Ivančna Gorica : Šenčur 2 : 3(2 : 2)
02.04.23  Šobec Lesce : Roltek Dob 1 : 2(1 : 2)
02.04.23  Vrhnika : IB 1975 Ljubljana 2 : 0(1 : 0)
 21. krog  10.04.23 
08.04.23  Primorje : Šobec Lesce 3 : 0(2 : 0)
10.04.23  Roltek Dob : Ivančna Gorica 3 : 1(0 : 0)
10.04.23  Šenčur : Jadran Dekani 1 : 4(1 : 1)
10.04.23  Tabor Sežana Adriaplan : Vrhnika 1 : 3(0 : 0)
10.04.23  IB 1975 Ljubljana : AH Vrtač Triglav Kranj 4 : 2(4 : 1)
 22. krog  16.04.23 
15.04.23  IB 1975 Ljubljana : Primorje 2 : 1(1 : 1)
16.04.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 1(1 : 0)
16.04.23  Vrhnika : Šenčur 3 : 0(2 : 0)
16.04.23  Jadran Dekani : Roltek Dob 1 : 1(0 : 0)
16.04.23  Ivančna Gorica : Šobec Lesce 3 : 3(2 : 1)
 23. krog  23.04.23 
22.04.23  Primorje : Ivančna Gorica 3 : 0(1 : 0)
22.04.23  Roltek Dob : Vrhnika 2 : 3(2 : 1)
23.04.23  Šenčur : AH Vrtač Triglav Kranj 1 : 4(0 : 2)
23.04.23  Tabor Sežana Adriaplan : IB 1975 Ljubljana 2 : 2(1 : 0)
23.04.23  Šobec Lesce : Jadran Dekani 1 : 1(0 : 1)
 24. krog  30.04.23 
10.05.23  Vrhnika : Šobec Lesce 3 : 2(2 : 1)
26.04.23  IB 1975 Ljubljana : Šenčur 1 : 2(0 : 2)
29.04.23  Jadran Dekani : Ivančna Gorica 0 : 0(0 : 0)
29.04.23  Tabor Sežana Adriaplan : Primorje 3 : 0(2 : 0)
30.04.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Roltek Dob 1 : 0(0 : 0)
 25. krog  07.05.23 
06.05.23  Primorje : Jadran Dekani 2 : 2(1 : 0)
06.05.23  Roltek Dob : IB 1975 Ljubljana 2 : 1(0 : 1)
07.05.23  Ivančna Gorica : Vrhnika 2 : 3(1 : 2)
07.05.23  Šobec Lesce : AH Vrtač Triglav Kranj 2 : 0(1 : 0)
08.05.23  Šenčur : Tabor Sežana Adriaplan 2 : 2(1 : 0)
 26. krog  14.05.23 
13.05.23  Tabor Sežana Adriaplan : Roltek Dob ()
14.05.23  Šenčur : Primorje 4 : 2(0 : 1)
14.05.23  IB 1975 Ljubljana : Šobec Lesce 4 : 3(0 : 1)
14.05.23  AH Vrtač Triglav Kranj : Ivančna Gorica 1 : 2(1 : 1)
14.05.23  Vrhnika : Jadran Dekani ()
15.05.23  Tabor Sežana Adriaplan : Roltek Dob 2 : 1(1 : 1)
24.05.23  Vrhnika : Jadran Dekani 4 : 0(0 : 0)
 27. krog  21.05.23 
20.05.23  Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj 3 : 1(0 : 1)
21.05.23  Ivančna Gorica : IB 1975 Ljubljana 1 : 3(0 : 1)
21.05.23  Šobec Lesce : Tabor Sežana Adriaplan 0 : 2(0 : 0)
21.05.23  Roltek Dob : Šenčur 1 : 0(1 : 0)
21.05.23  Primorje : Vrhnika 1 : 7(1 : 3)
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan