align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  26.08.23 
26.08.23  Kranjska Gora : Britof 1 : 3(1 : 1)
26.08.23  Visoko : Velesovo Cerklje 1 : 2(0 : 1)
26.08.23  Bled-Bohinj Hirter : Bitnje 6 : 0(0 : 0)
26.08.23  Sava Kranj : Polet 6 : 3(3 : 2)
26.08.23  Preddvor : Niko Železniki 2 : 3(2 : 1)
26.08.23  Zarica Kranj : Naklo 8 : 0(2 : 0)
 2. krog  02.09.23 
02.09.23  Britof : Naklo 0 : 2(0 : 0)
02.09.23  Niko Železniki : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 0)
02.09.23  Polet : Preddvor 1 : 2(1 : 1)
02.09.23  Bitnje : Sava Kranj 0 : 3(0 : 0)
02.09.23  Velesovo Cerklje : Bled-Bohinj Hirter 1 : 0(0 : 0)
02.09.23  Kranjska Gora : Visoko 2 : 11(2 : 6)
 3. krog  09.09.23 
09.09.23  Visoko : Britof 4 : 0(1 : 0)
09.09.23  Bled-Bohinj Hirter : Kranjska Gora 6 : 0(1 : 0)
09.09.23  Sava Kranj : Velesovo Cerklje 2 : 2(1 : 1)
09.09.23  Preddvor : Bitnje 1 : 0(1 : 0)
09.09.23  Zarica Kranj : Polet 9 : 2(2 : 1)
09.09.23  Naklo : Niko Železniki 0 : 1(0 : 1)
 4. krog  16.09.23 
16.09.23  Britof : Niko Železniki 0 : 1(0 : 0)
16.09.23  Polet : Naklo 0 : 3(0 : 1)
16.09.23  Bitnje : Zarica Kranj 0 : 4(0 : 0)
16.09.23  Velesovo Cerklje : Preddvor 4 : 1(2 : 1)
16.09.23  Kranjska Gora : Sava Kranj 2 : 6(1 : 1)
16.09.23  Visoko : Bled-Bohinj Hirter 4 : 3(2 : 0)
 5. krog  23.09.23 
23.09.23  Bled-Bohinj Hirter : Britof 2 : 2(0 : 0)
23.09.23  Sava Kranj : Visoko 2 : 2(0 : 1)
23.09.23  Preddvor : Kranjska Gora 6 : 2(3 : 2)
23.09.23  Zarica Kranj : Velesovo Cerklje 4 : 2(1 : 1)
23.09.23  Naklo : Bitnje 1 : 1(1 : 0)
23.09.23  Niko Železniki : Polet 1 : 0(0 : 0)
 6. krog  30.09.23 
03.10.23  Britof : Polet 3 : 1(1 : 1)
30.09.23  Bitnje : Niko Železniki 1 : 1(0 : 1)
30.09.23  Velesovo Cerklje : Naklo 4 : 0(2 : 0)
30.09.23  Kranjska Gora : Zarica Kranj 2 : 3(1 : 1)
30.09.23  Visoko : Preddvor 2 : 1(1 : 0)
30.09.23  Bled-Bohinj Hirter : Sava Kranj 2 : 0(2 : 0)
 7. krog  07.10.23 
07.10.23  Sava Kranj : Britof 3 : 3(1 : 1)
07.10.23  Preddvor : Bled-Bohinj Hirter 2 : 2(1 : 2)
07.10.23  Zarica Kranj : Visoko 3 : 1(2 : 0)
07.10.23  Naklo : Kranjska Gora 3 : 1(1 : 0)
07.10.23  Niko Železniki : Velesovo Cerklje 1 : 1(1 : 0)
07.10.23  Polet : Bitnje 3 : 4(3 : 1)
 8. krog  14.10.23 
14.10.23  Britof : Bitnje 1 : 0(0 : 0)
14.10.23  Kranjska Gora : Niko Železniki 2 : 4(0 : 2)
14.10.23  Visoko : Naklo 2 : 0(0 : 0)
14.10.23  Bled-Bohinj Hirter : Zarica Kranj 2 : 4(0 : 2)
14.10.23  Sava Kranj : Preddvor 4 : 1(2 : 1)
14.10.23  Polet : Velesovo Cerklje 0 : 5(0 : 1)
 9. krog  21.10.23 
21.10.23  Preddvor : Britof 4 : 2(1 : 1)
21.10.23  Zarica Kranj : Sava Kranj 2 : 0(1 : 0)
21.10.23  Naklo : Bled-Bohinj Hirter 1 : 6(1 : 2)
21.10.23  Niko Železniki : Visoko 2 : 3(1 : 1)
21.10.23  Polet : Kranjska Gora 0 : 5(0 : 1)
21.10.23  Bitnje : Velesovo Cerklje 3 : 1(3 : 1)
 10. krog  28.10.23 
28.10.23  Britof : Velesovo Cerklje 2 : 2(1 : 1)
28.10.23  Kranjska Gora : Bitnje 3 : 4(0 : 0)
28.10.23  Visoko : Polet 13 : 1(7 : 0)
28.10.23  Bled-Bohinj Hirter : Niko Železniki 5 : 2(1 : 1)
28.10.23  Sava Kranj : Naklo 0 : 1(0 : 1)
28.10.23  Preddvor : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 1)
 11. krog  04.11.23 
04.11.23  Naklo : Preddvor 0 : 3()
04.11.23  Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1(0 : 0)
04.11.23  Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3(1 : 1)
04.11.23  Bitnje : Visoko 0 : 0(0 : 0)
04.11.23  Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1(2 : 0)
11.11.23  Zarica Kranj : Britof 2 : 0(0 : 0)
 12. krog  30.03.24 
10.04.24  Niko Železniki : Preddvor 4 : 1(2 : 0)
30.03.24  Naklo : Zarica Kranj 0 : 5(0 : 1)
30.03.24  Britof : Kranjska Gora 5 : 1(3 : 1)
30.03.24  Velesovo Cerklje : Visoko 1 : 1(0 : 1)
30.03.24  Bitnje : Bled-Bohinj Hirter 0 : 3(0 : 0)
30.03.24  Polet : Sava Kranj 1 : 6(0 : 4)
 13. krog  06.04.24 
06.04.24  Naklo : Britof 0 : 2(0 : 1)
06.04.24  Zarica Kranj : Niko Železniki 2 : 0(2 : 0)
06.04.24  Preddvor : Polet 5 : 1(3 : 0)
06.04.24  Sava Kranj : Bitnje 1 : 1(0 : 1)
06.04.24  Bled-Bohinj Hirter : Velesovo Cerklje 3 : 0(1 : 0)
06.04.24  Visoko : Kranjska Gora 5 : 1(2 : 0)
 14. krog  13.04.24 
12.04.24  Polet : Zarica Kranj 0 : 5(0 : 2)
13.04.24  Niko Železniki : Naklo 4 : 0(1 : 0)
13.04.24  Britof : Visoko 1 : 0(1 : 0)
13.04.24  Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7(1 : 2)
13.04.24  Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3(1 : 0)
13.04.24  Bitnje : Preddvor 4 : 2(0 : 1)
 15. krog  20.04.24 
20.04.24  Niko Železniki : Britof 2 : 2(1 : 0)
20.04.24  Naklo : Polet 3 : 2(3 : 2)
20.04.24  Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1(0 : 1)
20.04.24  Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1(5 : 0)
20.04.24  Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1(0 : 0)
21.04.24  Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1(1 : 1)
 16. krog  27.04.24 
27.04.24  Britof : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3(1 : 1)
27.04.24  Visoko : Sava Kranj 2 : 0(1 : 0)
27.04.24  Kranjska Gora : Preddvor 1 : 4(0 : 3)
27.04.24  Velesovo Cerklje : Zarica Kranj 2 : 1(0 : 1)
27.04.24  Bitnje : Naklo 2 : 2(0 : 1)
27.04.24  Polet : Niko Železniki 1 : 3(0 : 2)
 17. krog  04.05.24 
04.05.24  Niko Železniki : Bitnje 4 : 0(3 : 0)
04.05.24  Zarica Kranj : Kranjska Gora 4 : 1(2 : 1)
04.05.24  Sava Kranj : Bled-Bohinj Hirter 1 : 8(1 : 3)
07.05.24  Preddvor : Visoko 4 : 1(2 : 0)
08.05.24  Naklo : Velesovo Cerklje 1 : 3(0 : 2)
08.05.24  Polet : Britof 2 : 9(1 : 5)
 18. krog  11.05.24 
11.05.24  Britof : Sava Kranj 3 : 2(1 : 1)
11.05.24  Bled-Bohinj Hirter : Preddvor 4 : 1(1 : 0)
11.05.24  Visoko : Zarica Kranj 1 : 1(1 : 1)
11.05.24  Kranjska Gora : Naklo 1 : 3(0 : 2)
11.05.24  Bitnje : Polet 6 : 0(4 : 0)
15.05.24  Velesovo Cerklje : Niko Železniki 1 : 1(0 : 1)
 19. krog  18.05.24 
18.05.24  Bitnje : Britof 2 : 3(0 : 2)
18.05.24  Niko Železniki : Kranjska Gora 6 : 2(3 : 1)
18.05.24  Naklo : Visoko 1 : 4(1 : 1)
18.05.24  Zarica Kranj : Bled-Bohinj Hirter 4 : 2(2 : 1)
29.05.24  Preddvor : Sava Kranj 4 : 5(1 : 2)
29.05.24  Velesovo Cerklje : Polet 3 : 1(2 : 0)
 20. krog  22.05.24 
22.05.24  Britof : Preddvor 2 : 1(2 : 0)
22.05.24  Sava Kranj : Zarica Kranj 2 : 4(2 : 1)
22.05.24  Bled-Bohinj Hirter : Naklo 7 : 2(5 : 1)
22.05.24  Visoko : Niko Železniki 3 : 0(2 : 0)
22.05.24  Kranjska Gora : Polet 4 : 0(1 : 0)
22.05.24  Velesovo Cerklje : Bitnje 4 : 1(1 : 0)
 21. krog  25.05.24 
25.05.24  Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2(0 : 0)
25.05.24  Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0(1 : 0)
25.05.24  Polet : Visoko 0 : 3()
25.05.24  Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9(0 : 1)
25.05.24  Naklo : Sava Kranj 1 : 1(0 : 0)
25.05.24  Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1(2 : 0)
 22. krog  01.06.24 
01.06.24  Britof : Zarica Kranj 1 : 3(0 : 1)
01.06.24  Preddvor : Naklo 3 : 0(1 : 0)
01.06.24  Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2(0 : 0)
01.06.24  Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0(2 : 0)
01.06.24  Visoko : Bitnje 8 : 0(5 : 0)
01.06.24  Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3(0 : 2)
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan