align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 14. krog 13.04.24
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka-Medvode 12 12 0 0 88:11 36
2. SIJ Acroni Jesenice 12 8 2 2 40:19 26
3. Šobec Lesce 12 8 1 3 58:17 25
4. Preddvor-Velesovo 12 5 1 6 41:29 16
5. Bohinj-Bled 12 3 1 8 23:47 10
6. Zarica Kranj 12 3 1 8 26:54 10
7. Škofja Loka - Medvode U16 12 0 0 12 6:105 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
14. krog 13.04.24
Šobec Lesce : Preddvor-Velesovo 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj-Bled 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
13. krog 06.04.24
Bohinj-Bled : Zarica Kranj 6 : 2 (4 : 0) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Škofja Loka - Medvode U16 3 : 0 () zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
12. krog 30.03.24
SIJ Acroni Jesenice : Preddvor-Velesovo 5 : 3 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Bohinj-Bled 12 : 0 (5 : 0) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode U16 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
11. krog 04.11.23
Bohinj-Bled : Šobec Lesce 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Zarica Kranj 3 : 4 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : SIJ Acroni Jesenice 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
10. krog 28.10.23
SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Velesovo 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode U16 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
9. krog 21.10.23
SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 4 : 3 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Bohinj-Bled 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : Škofja Loka-Medvode 0 : 23 (0 : 10) zapisnik
8. krog 14.10.23
Šobec Lesce : Zarica Kranj 13 : 1 (7 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Bohinj-Bled : Škofja Loka - Medvode U16 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.23
Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Šobec Lesce 2 : 4 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 11 : 1 (7 : 1) zapisnik
6. krog 30.09.23
Zarica Kranj : Bohinj-Bled 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : Preddvor-Velesovo 1 : 12 (0 : 1) zapisnik
5. krog 23.09.23
Škofja Loka - Medvode U16 : Šobec Lesce 0 : 14 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Velesovo : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode 2 : 7 (0 : 6) zapisnik
4. krog 20.09.23
Zarica Kranj : Preddvor-Velesovo 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Šobec Lesce : Bohinj-Bled 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode U16 8 : 1 (1 : 0) zapisnik
3. krog 16.09.23
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
Preddvor-Velesovo : Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode U16 : Zarica Kranj 3 : 5 (0 : 2) zapisnik
2. krog 09.09.23
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Bohinj-Bled : Preddvor-Velesovo 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode : Škofja Loka - Medvode U16 13 : 1 (5 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.23
Škofja Loka - Medvode U16 : Bohinj-Bled 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan