align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.23 
02.09.23  Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 4(0 : 2)
02.09.23  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 2)
02.09.23  Škofja Loka - Medvode U16 : Bohinj-Bled 0 : 7(0 : 3)
 2. krog  09.09.23 
09.09.23  Bohinj-Bled : Preddvor-Velesovo 0 : 4(0 : 1)
09.09.23  Škofja Loka-Medvode : Škofja Loka - Medvode U16 13 : 1(5 : 0)
09.09.23  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 4(0 : 2)
 3. krog  16.09.23 
16.09.23  Škofja Loka - Medvode U16 : Zarica Kranj 3 : 5(0 : 2)
16.09.23  Preddvor-Velesovo : Škofja Loka-Medvode 2 : 3(0 : 2)
16.09.23  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(2 : 1)
 4. krog  20.09.23 
20.09.23  Šobec Lesce : Bohinj-Bled 2 : 1(1 : 0)
20.09.23  Zarica Kranj : Preddvor-Velesovo 2 : 3(2 : 1)
20.09.23  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode U16 8 : 1(1 : 0)
 5. krog  23.09.23 
10.10.23  Bohinj-Bled : Škofja Loka-Medvode
23.09.23  Škofja Loka - Medvode U16 : Šobec Lesce
23.09.23  Preddvor-Velesovo : SIJ Acroni Jesenice
 6. krog  30.09.23 
30.09.23  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode
30.09.23  Zarica Kranj : Bohinj-Bled
30.09.23  Škofja Loka - Medvode U16 : Preddvor-Velesovo
 7. krog  07.10.23 
07.10.23  Preddvor-Velesovo : Šobec Lesce
07.10.23  Bohinj-Bled : SIJ Acroni Jesenice
07.10.23  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj
 8. krog  14.10.23 
14.10.23  Šobec Lesce : Zarica Kranj
14.10.23  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice
14.10.23  Bohinj-Bled : Škofja Loka - Medvode U16
 9. krog  21.10.23 
21.10.23  Preddvor-Velesovo : Bohinj-Bled
21.10.23  Škofja Loka - Medvode U16 : Škofja Loka-Medvode
21.10.23  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj
 10. krog  28.10.23 
28.10.23  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode U16
28.10.23  Škofja Loka-Medvode : Preddvor-Velesovo
28.10.23  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce
 11. krog  04.11.23 
04.11.23  Bohinj-Bled : Šobec Lesce
04.11.23  Preddvor-Velesovo : Zarica Kranj
04.11.23  Škofja Loka - Medvode U16 : SIJ Acroni Jesenice
 12. krog   
 Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode U16
 SIJ Acroni Jesenice : Preddvor-Velesovo
 Škofja Loka-Medvode : Bohinj-Bled
 13. krog   
 Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce
 Bohinj-Bled : Zarica Kranj
 Preddvor-Velesovo : Škofja Loka - Medvode U16
 14. krog   
 Šobec Lesce : Preddvor-Velesovo
 SIJ Acroni Jesenice : Bohinj-Bled
 Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 8 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
4. krog 16.09.23
Britof : Niko Železniki 0 : 1
Velesovo Cerklje : Preddvor 4 : 1
Polet : Naklo 0 : 3
Visoko : Bled-Bohinj Hirter 4 : 3
Kranjska Gora : Sava Kranj 2 : 6
Bitnje : Zarica Kranj 0 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan