align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  06.09.23 
06.09.23  Škofja Loka - Medvode : Šobec Lesce 2 : 3(2 : 0)
06.09.23  SIJ Acroni Jesenice : Triglav Kranj 2 : 1(0 : 0)
06.09.23  Zarica Kranj : Bohinj - Bled 2 : 2(1 : 0)
13.09.23  Eksist Žiri : Sava Kranj 2 : 0(1 : 0)
 2. krog  10.09.23 
10.09.23  Šobec Lesce : Sava Kranj 12 : 0(4 : 0)
10.09.23  Bohinj - Bled : Eksist Žiri 4 : 0(1 : 0)
10.09.23  Triglav Kranj : Zarica Kranj 4 : 2(1 : 2)
10.09.23  Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2(0 : 1)
 3. krog  17.09.23 
17.09.23  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode 1 : 1(0 : 0)
17.09.23  Sava Kranj : Bohinj - Bled 0 : 6(0 : 2)
17.09.23  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 4 : 3(3 : 1)
26.10.23  Eksist Žiri : Triglav Kranj 0 : 0(0 : 0)
 4. krog  24.09.23 
11.10.23  Triglav Kranj : Sava Kranj 3 : 0(2 : 0)
24.09.23  Škofja Loka - Medvode : Eksist Žiri 3 : 1(1 : 1)
24.09.23  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 3 : 1(1 : 1)
24.09.23  Šobec Lesce : Bohinj - Bled 2 : 3(2 : 1)
 5. krog  27.09.23 
08.11.23  Bohinj - Bled : Triglav Kranj 2 : 0(0 : 0)
27.09.23  Eksist Žiri : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(1 : 1)
27.09.23  Sava Kranj : Škofja Loka - Medvode 1 : 4(1 : 3)
28.09.23  Zarica Kranj : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 1)
 6. krog  01.10.23 
01.10.23  Šobec Lesce : Triglav Kranj 6 : 1(2 : 1)
01.10.23  Škofja Loka - Medvode : Bohinj - Bled 2 : 0(1 : 0)
01.10.23  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 3 : 0(1 : 0)
01.10.23  Zarica Kranj : Eksist Žiri 2 : 2(0 : 0)
 7. krog  08.10.23 
08.10.23  Eksist Žiri : Šobec Lesce 1 : 3(0 : 2)
08.10.23  Sava Kranj : Zarica Kranj 2 : 2(1 : 2)
08.10.23  Bohinj - Bled : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3(0 : 1)
08.10.23  Triglav Kranj : Škofja Loka - Medvode 5 : 4(3 : 3)
 8. krog  15.10.23 
15.10.23  Triglav Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3(1 : 1)
15.10.23  Bohinj - Bled : Zarica Kranj 1 : 0(0 : 0)
15.10.23  Sava Kranj : Eksist Žiri 3 : 1(1 : 0)
17.10.23  Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode 5 : 2(1 : 1)
 9. krog  22.10.23 
21.10.23  Zarica Kranj : Triglav Kranj 3 : 2(1 : 1)
22.10.23  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode 13 : 0(9 : 0)
22.10.23  Sava Kranj : Šobec Lesce 0 : 4(0 : 2)
22.10.23  Eksist Žiri : Bohinj - Bled 1 : 2(1 : 2)
 10. krog  05.11.23 
04.11.23  Triglav Kranj : Eksist Žiri 5 : 1(2 : 0)
05.11.23  Bohinj - Bled : Sava Kranj 4 : 1(1 : 1)
05.11.23  Škofja Loka - Medvode : Zarica Kranj 6 : 0(2 : 0)
06.11.23  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 1(0 : 1)
 11. krog  12.11.23 
12.11.23  Bohinj - Bled : Šobec Lesce 0 : 1(0 : 1)
12.11.23  Eksist Žiri : Škofja Loka - Medvode 2 : 0(1 : 0)
15.11.23  Sava Kranj : Triglav Kranj 0 : 5(0 : 1)
18.11.23  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 0 : 5(0 : 4)
 12. krog  01.04.24 
01.04.24  Šobec Lesce : Zarica Kranj 6 : 1(1 : 0)
01.04.24  SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri 8 : 4(6 : 3)
01.04.24  Triglav Kranj : Bohinj - Bled 2 : 4(1 : 1)
04.04.24  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 6 : 0(6 : 0)
 13. krog  07.04.24 
07.04.24  Triglav Kranj : Šobec Lesce 4 : 2(1 : 0)
07.04.24  Bohinj - Bled : Škofja Loka - Medvode 2 : 3(0 : 3)
07.04.24  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 19(0 : 11)
07.04.24  Eksist Žiri : Zarica Kranj 2 : 1(1 : 1)
 14. krog  14.04.24 
14.04.24  Šobec Lesce : Eksist Žiri 3 : 1(3 : 0)
14.04.24  Zarica Kranj : Sava Kranj 2 : 1(1 : 1)
14.04.24  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj - Bled 6 : 2(2 : 0)
14.04.24  Škofja Loka - Medvode : Triglav Kranj 7 : 1(3 : 1)
 15. krog  21.04.24 
06.05.24  Šobec Lesce : Zarica Kranj
21.04.24  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj
21.04.24  Bohinj - Bled : Triglav Kranj
22.04.24  Škofja Loka - Medvode : Eksist Žiri
 16. krog  25.04.24 
25.04.24  Bohinj - Bled : Sava Kranj
25.04.24  Triglav Kranj : Škofja Loka - Medvode
25.04.24  Eksist Žiri : Šobec Lesce
25.04.24  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice
 17. krog  09.05.24 
09.05.24  Sava Kranj : Zarica Kranj
09.05.24  SIJ Acroni Jesenice : Eksist Žiri
09.05.24  Šobec Lesce : Triglav Kranj
09.05.24  Škofja Loka - Medvode : Bohinj - Bled
 18. krog  12.05.24 
12.05.24  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj
12.05.24  Bohinj - Bled : Šobec Lesce
12.05.24  Triglav Kranj : SIJ Acroni Jesenice
12.05.24  Eksist Žiri : Zarica Kranj
 19. krog  19.05.24 
19.05.24  Sava Kranj : Eksist Žiri
19.05.24  Zarica Kranj : Triglav Kranj
19.05.24  SIJ Acroni Jesenice : Bohinj - Bled
19.05.24  Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode
 20. krog  26.05.24 
26.05.24  Šobec Lesce : Sava Kranj
26.05.24  Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice
26.05.24  Bohinj - Bled : Zarica Kranj
26.05.24  Triglav Kranj : Eksist Žiri
 21. krog  02.06.24 
02.06.24  Sava Kranj : Triglav Kranj
02.06.24  Eksist Žiri : Bohinj - Bled
02.06.24  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode
02.06.24  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan