align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 11. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Ropret Rok Velesovo - Šenčur U14 13 5 0
Todorović Leon Preddvor - Šenčur 12 0 0
Križaj Juš Britof 11 3 0
Jerman Urh Tržič 2012 10 0 0
Kejžar Anže SIJ Acroni Jesenice U14 10 1 0
Zaplotnik Nejc Preddvor - Šenčur 9 0 0
Burgar Nik Velesovo - Šenčur U14 8 0 0
Dolinar Andraž Škofja Loka - Medvode U14 7 0 0
Latić Suarim SIJ Acroni Jesenice U14 7 0 0
Sotlar Nace Velesovo - Šenčur U14 7 1 0
Perović Marko Preddvor - Šenčur 5 0 0
Martič Urban Tržič 2012 5 3 0
Cerkovnik Jop Tržič 2012 4 0 0
Zorman Žiga Preddvor - Šenčur 4 1 0
Zupan Žak Škofja Loka - Medvode U14 4 1 0
Pernek Luka Škofja Loka - Medvode U14 3 0 0
Križaj Aljaž Preddvor - Šenčur 3 0 0
Ažman Jon Preddvor - Šenčur 3 0 0
Kermelj Val Preddvor - Šenčur 3 0 0
Naglič Nejc Velesovo - Šenčur U14 3 0 0
Uranič Urh Velesovo - Šenčur U14 3 0 0
Marković Petar Naklo 3 0 0
Proj Aljaž Niko Železniki 3 0 0
Sukič Jakob Preddvor - Šenčur 3 1 0
Egart Tilen Niko Železniki 2 0 0
Imamović Benjamin SIJ Acroni Jesenice U14 2 0 0
Egart Nejc Niko Železniki 2 0 0
Porenta Urban Škofja Loka - Medvode U14 2 0 0
Tatić Aleks Velesovo - Šenčur U14 2 0 0
Kovač Val Naklo 2 0 0
Pipp Maks Škofja Loka - Medvode U14 2 0 0
Pustoslemšek Finn Škofja Loka - Medvode U14 2 0 0
Podlogar Jon Škofja Loka - Medvode U14 2 0 0
Tavčar Svit Velesovo - Šenčur U14 2 0 0
Jugović Marino Niko Železniki 2 0 0
Dikoski Asmir SIJ Acroni Jesenice U14 2 0 0
Egart Vid Niko Železniki 2 0 0
Kantarevič Anel Škofja Loka - Medvode U14 2 0 0
Jenko Jošt Preddvor - Šenčur 2 0 1
Sokolovski Petar Britof 1 0 0
Bobnar Voranc Preddvor - Šenčur 1 0 0
Vargazon David Preddvor - Šenčur 1 0 0
Pintar Matic Niko Železniki 1 0 0
Mohorič Lan Velesovo - Šenčur U14 1 0 0
Pipan Žiga Preddvor - Šenčur 1 0 0
Jugović Gabriel Škofja Loka - Medvode U14 1 0 0
Bravhar Taj Velesovo - Šenčur U14 1 0 0
Kurtović Dženan Velesovo - Šenčur U14 1 0 0
Krapež Stojanović Luka Naklo 1 0 0
Repič Drejc Preddvor - Šenčur 1 0 0
Kozmelj Sebastjan Škofja Loka - Medvode U14 1 0 0
Petrov Uroš SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Slak Jaka Mark Naklo 1 0 0
Adjen Skenderović SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Pelaić Fran Tržič 2012 1 0 0
Arsovski Aleksej Velesovo - Šenčur U14 1 0 0
Jevtimijević Luka Britof 1 0 0
Božek Luka Britof 1 0 0
Makić Arslan SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Škrjanec Dan Tržič 2012 1 0 0
Peternelj Aleks Britof 1 0 0
Basara Uroš SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Dizdarevič Tian Tržič 2012 1 0 0
Vrtač Rok Velesovo - Šenčur U14 1 0 0
Alilov Alin SIJ Acroni Jesenice U14 1 0 0
Kukić Ensar SIJ Acroni Jesenice U14 0 0 1
Zena Bjordi Britof 0 0 1
Ambrožič Nejc SIJ Acroni Jesenice U14 0 0 2
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan