align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-mladinci 2020/21
  Zapisnik: 3. krog 13.09.20
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka-Medvode 1 : 10 (0 : 4)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik: Rupnik Stanislav
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  2  Mohorič Rok Robert
  3  Beton Nejc
  5  Grašič Enej
  7  Pavlič Maks
  8  Ćosić Luka
  9  Kovačevič Aljoša
  10  Kuzma Žan
  11  Avsec Veno
  17  Ajdovec Jan (K)
  18  Draksler Benjamin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Bertoncelj Martin (V)
  2  Debeljak Žiga
  3  Vrečič Tim (K)
  5  Knežević Andrej
  7  Bernik Bine
  8  Bajt Maj
  11  Trdina Jaka
  14  Alič Tristan
  17  Kimovec Maj
  18  Kudić Nermin
  20  Bratož Gaber
  Rezervni igralci
  4  Ambrož Miha
  6  Frbežar Nik
  12  Meglič Jan (V)
  14  Aljančič Domen
  15  Lončarič Teo
  16  Galjot Tevž
  20  Perdan David
  Rezervni igralci
  4  Guzelj Žiga
  6  Lesar Matic
  10  Pipp Jan
  15  Krmelj Blaž
  16  Bogataj David
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Golob David
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   0 : 2 5 - Grašič Enej (12') AG
   1 : 9 17 - Ajdovec Jan (76') 11m
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 2 - Debeljak Žiga (3') 11m
   0 : 3 8 - Bajt Maj (22')
   0 : 4 14 - Alič Tristan (42')
   0 : 5 8 - Bajt Maj (47')
   0 : 6 11 - Trdina Jaka (49')
   0 : 7 11 - Trdina Jaka (53')
   0 : 8 17 - Kimovec Maj (59')
   0 : 9 11 - Trdina Jaka (61')
   1 : 10 8 - Bajt Maj (80')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
    7 - Pavlič Maks (62')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  35'     6 - Frbežar Nik
       18 - Draksler Benjamin
  40'     20 - Perdan David
       11 - Avsec Veno
  65'     14 - Aljančič Domen
       3 - Beton Nejc
  66'     15 - Lončarič Teo
       8 - Ćosić Luka
  70'     4 - Ambrož Miha
       5 - Grašič Enej
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Bogataj David
       7 - Bernik Bine
  50'     4 - Guzelj Žiga
       5 - Knežević Andrej
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales