align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 1. krog 30.08.20
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 14 (0 : 5)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Markež Erik (V)
  2  Zrnič Timon
  3  Kranjec Jan
  5  Mlakar Matic
  6  Samardžić Adis
  8  Tadić Ivano
  10  Uščuplić Edin
  11  Halilović Ela
  14  Huseinbašić Adis
  15  Legat Anže
  16  Kerić Dino
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Medved Tjaš
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  11  Ule Aleksander
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
  Rezervni igralci
  4  Žmuc Adam
  7  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka (V)
  3  Vučkov Ilijan
  8  Keše Žak
  13  Slijepčević Daniel
  14  Kastelec Tadej
  18  Eržen Luka
  20  Korać Din
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Škofja Loka-Medvode
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 6 3 - Kranjec Jan (39') AG
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Ćosić Kristijan (7')
   0 : 2 6 - Vrabec Matevž (8')
   0 : 3 9 - Kostić Drejc (16')
   0 : 4 10 - Zadravec Naj (28')
   0 : 5 7 - Ćosić Kristijan (29')
   0 : 7 9 - Kostić Drejc (40')
   0 : 8 7 - Ćosić Kristijan (40')
   0 : 9 7 - Ćosić Kristijan (45')
   0 : 10 7 - Ćosić Kristijan (49')
   0 : 11 9 - Kostić Drejc (50')
   0 : 12 18 - Eržen Luka (51')
   0 : 13 18 - Eržen Luka (52')
   0 : 14 6 - Vrabec Matevž (62')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Uščuplić Edin (59')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  48'     4 - Žmuc Adam
       16 - Kerić Dino
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Slijepčević Daniel
       10 - Zadravec Naj
  40'     0 - Pavlišič Luka
       1 - Vrhunec Urban
  48'     18 - Eržen Luka
       5 - Iliev Filip
  55'     3 - Vučkov Ilijan
       15 - Košir Anže
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales