align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 3. krog 10.09.20
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka-Medvode 5 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Spasovski David
  4  Petkovski Filip
  5  Zupančič Rok
  6  Gogić Tijan (K)
  9  Nikolić Uroš
  10  Tadić Jaka
  12  Mehani Albert (V)
  13  Marković Mihailo
  16  Maček Maks
  17  Kukolaj Dorijan
  48  Rakovec Maj
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Iliev Filip
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
  18  Eržen Luka
  Rezervni igralci
  15  Zupančič Urh
  19  Šmitran Savo
  20  Dagarin Oliver
  42  Dvojmoč Tjaš
  Rezervni igralci
  3  Vučkov Ilijan
  8  Medved Tjaš
  11  Ule Aleksander
  13  Keše Žak
  14  Stanič Žan Miloš
  19  Slijepčević Daniel
  20  Pavlišič Luka (V)
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 9 - Nikolić Uroš (19')
   2 : 1 10 - Tadić Jaka (20')
   3 : 1 3 - Spasovski David (30')
   4 : 1 19 - Šmitran Savo (66')
   5 : 1 13 - Marković Mihailo (68')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 18 - Eržen Luka (13')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka-Medvode
    1 - Vrhunec Urban (16')
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     19 - Šmitran Savo
       5 - Zupančič Rok
  57'     15 - Zupančič Urh
       10 - Tadić Jaka
  64'     20 - Dagarin Oliver
       4 - Petkovski Filip
  67'     42 - Dvojmoč Tjaš
       9 - Nikolić Uroš
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  17'     14 - Stanič Žan Miloš
       15 - Košir Anže
  46'     20 - Pavlišič Luka
       2 - Hafner Maks
  54'     3 - Vučkov Ilijan
       5 - Iliev Filip
  67'     13 - Keše Žak
       7 - Ćosić Kristijan
  70'     11 - Ule Aleksander
       18 - Eržen Luka
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales