align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 8. krog 11.10.20
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Preddvor-Šenčur 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Šunkar Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hafner Maks
  4  Tošeski Tim
  5  Keše Žak
  6  Vrabec Matevž (K)
  7  Ćosić Kristijan
  8  Medved Tjaš
  9  Kostić Drejc
  10  Zadravec Naj
  15  Košir Anže
  17  Handanagić Hanan
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Ajdovec Jaka (V)
  3  Fras Samo
  4  Bele Mark
  7  Dolenec Nejc
  8  Kijamet Daris
  9  Volčjak Jaka
  10  Volčjak Jernej
  13  Jereb Blaž
  14  Kristjan Špiler
  16  Hribernik Bine
  19  Mijatović Daniel
  Rezervni igralci
  0  Pavlišič Luka
  11  Ule Aleksander
  13  Iliev Filip
  14  Stanič Žan Miloš
  18  Korać Din
  19  Slijepčević Daniel
  Rezervni igralci
  2  Durkov Gašper
  5  Bergant Krištof
  6  Krč Štefan
  15  Valjavec Gašper
  18  Šenk Žan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Pokorn Jalen
   Preddvor-Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Šenčur
   0 : 1 14 - Kristjan Špiler (34')
   0 : 2 19 - Mijatović Daniel (43')
   0 : 3 14 - Kristjan Špiler (63')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Šenčur
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Šenčur
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Iliev Filip
       5 - Keše Žak
  36'     11 - Ule Aleksander
       10 - Zadravec Naj
  57'     14 - Stanič Žan Miloš
       15 - Košir Anže
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Bergant Krištof
       4 - Bele Mark
  67'     6 - Krč Štefan
       9 - Volčjak Jaka
  67'     15 - Valjavec Gašper
       14 - Kristjan Špiler
  67'     18 - Šenk Žan
       19 - Mijatović Daniel
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan   
wholesale jerseys,mask,nfl jerseys cheap,nfl jerseys cheap authentic free shipping,official baseball jerseys,custom mlb jerseys,nfl jerseys china,wholesale jerseys from china,mlb apparel for men,cheap jersey wholesale in usa,custom football jerseys cheap,baseball jerseys custom,n95,hockey practice jerseys,nfl top jersey sales