align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-člani 2021/22
  Zapisnik: 1. krog 28.08.21
   TEKMA: Polet - Bled-Bohinj Hirter 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Kuštrin Matej
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Polet
Priimek in ime
  3  Hafner Blaž
  4  Dagarin Nejc (K)
  5  Mrak Žiga
  7  Murn Aljaž
  8  Uršič Gašper
  10  Jakofčič Adam
  11  Debeljak Jure
  12  Šubic Oto (V)
  14  Vidovič Marko
  17  Ahčin Matej
  18  Vrečič Tim
   Bled-Bohinj Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  2  Nedeljković Luka
  5  Dolar Jure (K)
  6  Strašek Rok
  8  Rozman Simon
  9  Lavtar Gašper
  10  Herič Robert
  11  Vovk Jure
  16  Kovačič Jure
  17  Đurić Danijel
  18  Medja Rok
  Rezervni igralci
  1  Langerholc Miha (V)
  6  Logar Jaka
  9  Stanovnik Lovro
  13  Veladžić Šaban
  15  Kožič Jakob
  16  Koplan Klemen
  Rezervni igralci
  3  Iskra Uroš
  4  Garić Milivoje
  7  Slivnik Anže
  14  Zupan Dejan
  19  Potočnik Rok
  23  Gaberšček Klemen (V)
   TRENER
   Polet
   Ahčin Andrej
   Bled-Bohinj Hirter
   Vovk Miran
   STRELCI
   Polet
   1 : 1 11 - Debeljak Jure (31')
   Bled-Bohinj Hirter
   0 : 1 8 - Rozman Simon (22') 11m
   1 : 2 5 - Dolar Jure (72')
   OPOMINJANI
   Polet
    8 - Uršič Gašper (38')
    3 - Hafner Blaž (56')
   Bled-Bohinj Hirter
    17 - Đurić Danijel (33')
    11 - Vovk Jure (63')
    10 - Herič Robert (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Polet
   Bled-Bohinj Hirter
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Polet
  Minuta  Igralec
  64'     9 - Stanovnik Lovro
       14 - Vidovič Marko
  68'     16 - Koplan Klemen
       10 - Jakofčič Adam
  80'     15 - Kožič Jakob
       3 - Hafner Blaž
  89'     6 - Logar Jaka
       5 - Mrak Žiga
   Bled-Bohinj Hirter
  Minuta  Igralec
  65'     4 - Garić Milivoje
       18 - Medja Rok
  73'     7 - Slivnik Anže
       2 - Nedeljković Luka
  77'     3 - Iskra Uroš
       16 - Kovačič Jure
  86'     19 - Potočnik Rok
       8 - Rozman Simon
  89'     14 - Zupan Dejan
       10 - Herič Robert
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan