align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 1. krog 14.08.22
   TEKMA: Primorje - Šobec Lesce 6 : 3 (4 : 1)
   Kraj: Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kodrič Aleks
   1. pomočnik: Leban Patrik
   2. pomočnik: Abram Tine
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  2  Brecelj Tadej
  6  Zavadlav Miha
  7  Bjelkić Denis (K)
  8  Hladnik Manuel
  10  Dijust Jacopo
  11  Breščak Anže
  12  Slokar Luka (V)
  14  Grujić Nikola
  15  Saccomani Samuele
  17  Cigoj Gregor
  20  Slejko Žan
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Dekleva Deen (V)
  2  Pirc Nal
  3  Dermota Matevž
  5  Trojar Peter
  7  Livk Bine
  8  Drolc Zaš
  9  Jerman Žiga
  11  Muratović Suvad
  13  Volmajer Jure
  17  Humerca Matic (K)
  20  Tomažič Rok
  Rezervni igralci
  4  Božunović Kristijan
  9  Turk Mateo
  Rezervni igralci
  10  Čampa Žan Luka
  12  Rupel Jernej (V)
  14  Milovanović Nik
  16  Fister Tim
   TRENER
   Primorje
   Lavrenčič Mitja
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Primorje
   1 : 1 14 - Grujić Nikola (20')
   2 : 1 11 - Breščak Anže (33')
   3 : 1 7 - Bjelkić Denis (34')
   4 : 1 7 - Bjelkić Denis (43')
   5 : 1 17 - Cigoj Gregor (49')
   6 : 3 7 - Bjelkić Denis (92')
   Šobec Lesce
   0 : 1 11 - Muratović Suvad (15')
   5 : 2 20 - Tomažič Rok (59')
   5 : 3 10 - Čampa Žan Luka (82')
   OPOMINJANI
   Primorje
    17 - Cigoj Gregor (4')
    7 - Bjelkić Denis (86')
   Šobec Lesce
    3 - Dermota Matevž (41')
    17 - Humerca Matic (55')
    5 - Trojar Peter (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  16'     4 - Božunović Kristijan
       6 - Zavadlav Miha
  58'     9 - Turk Mateo
       10 - Dijust Jacopo
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Čampa Žan Luka
       7 - Livk Bine
  46'     16 - Fister Tim
       13 - Volmajer Jure
  56'     12 - Rupel Jernej
       1 - Dekleva Deen
  63'     14 - Milovanović Nik
       11 - Muratović Suvad
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan