align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 3. krog 28.08.22
   TEKMA: Ivančna Gorica - Tabor Sežana Adriaplan 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bernot Žan
   1. pomočnik: Strajnar Luka
   2. pomočnik: Rogič Nik
   Delegat: Fabina Josip
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Hrovat Žiga (V)
  3  Kar Klobučarič Tim
  7  Železnik Nik (K)
  9  Jurak Luka
  10  Šehić Bakir
  11  Erčulj Kristian
  13  Bartolj Svit
  16  Domić Rok
  18  Šlemic Luka
  19  Potokar Žiga
  20  Petelinšek Mark
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  6  Bjelopetrovič Lovro
  7  Ćelić Daniel
  10  Ražman Rok
  13  Malkoč Patrik
  14  Kompare Filip
  15  Ukmar Ros
  16  Huisman Federico Jan
  19  Bajnoci Tim
  Rezervni igralci
  5  Velić Adin
  8  Obrč Matic
  12  Gorše Matic (V)
  14  Kramer Tomaž
  Rezervni igralci
  2  Starc Tilen
  5  Kalšek Jan
  8  Božič Rok
  9  Šabić Ajdin
  11  Brajko Denis
  17  Jusufspahić Roan
  18  Jakupović Adnan
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Potokar Aleš
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   Tabor Sežana Adriaplan
   0 : 1 19 - Bajnoci Tim (4')
   0 : 2 7 - Ćelić Daniel (11')
   0 : 3 3 - Rupnik Vid (25')
   0 : 4 14 - Kompare Filip (73')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    9 - Jurak Luka (30')
   Tabor Sežana Adriaplan
    15 - Ukmar Ros (50')
    18 - Jakupović Adnan (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  51'     5 - Velić Adin
       10 - Šehić Bakir
  63'     12 - Gorše Matic
       1 - Hrovat Žiga
  82'     8 - Obrč Matic
       3 - Kar Klobučarič Tim
  89'     14 - Kramer Tomaž
       9 - Jurak Luka
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Jakupović Adnan
       10 - Ražman Rok
  60'     2 - Starc Tilen
       7 - Ćelić Daniel
  63'     17 - Jusufspahić Roan
       6 - Bjelopetrovič Lovro
  73'     5 - Kalšek Jan
       13 - Malkoč Patrik
  75'     11 - Brajko Denis
       16 - Huisman Federico Jan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan