align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 4. krog 31.08.22
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Primorje 4 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bizjak Žiga
   1. pomočnik: Pregelj Žiga
   2. pomočnik: Leban Patrik
   Delegat: Stepančič Zdenko
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  6  Bjelopetrovič Lovro
  7  Kljun Tom
  10  Ražman Rok
  11  Ćelić Daniel
  13  Malkoč Patrik
  16  Huisman Federico Jan
  17  Jusufspahić Roan
  19  Bajnoci Tim
   Primorje
Priimek in ime
  4  Božunović Kristijan
  6  Zavadlav Miha
  8  Hladnik Manuel
  9  Metaj Klein
  10  Dijust Jacopo
  11  Breščak Anže
  12  Slokar Luka (V)
  14  Grujić Nikola
  15  Saccomani Samuele
  17  Cigoj Gregor (K)
  20  Slejko Žan
  Rezervni igralci
  2  Starc Tilen
  5  Kalšek Jan
  8  Božič Rok
  9  Šabić Ajdin
  14  Brajko Denis
  18  Jakupović Adnan
  20  Interlandi Tommaso
  Rezervni igralci
  1  Mačus Miha (V)
  5  Furlan Anže
  18  Turk Mateo
  19  Bašić Din
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   Primorje
   Lavrenčič Mitja
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 1 5 - Kalšek Jan (65')
   2 : 1 9 - Šabić Ajdin (68')
   3 : 1 8 - Božič Rok (88')
   4 : 1 9 - Šabić Ajdin (91')
   Primorje
   0 : 1 10 - Dijust Jacopo (29')
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    6 - Bjelopetrovič Lovro (40')
   Primorje
    11 - Breščak Anže (65')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Primorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Šabić Ajdin
       16 - Huisman Federico Jan
  46'     5 - Kalšek Jan
       13 - Malkoč Patrik
  62'     2 - Starc Tilen
       7 - Kljun Tom
  71'     8 - Božič Rok
       11 - Ćelić Daniel
  73'     20 - Interlandi Tommaso
       19 - Bajnoci Tim
   Primorje
  Minuta  Igralec
  67'     19 - Bašić Din
       4 - Božunović Kristijan
  75'     18 - Turk Mateo
       20 - Slejko Žan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan