align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 6. krog 11.09.22
   TEKMA: Šenčur - Primorje 4 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Račman Anže
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka
  9  Eržen Kristjan
  10  Marjanica Antonio
  11  Drobnjak Jaša
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  18  Muratović Elvis
  21  Saje Jakob
  22  Repič Ažbe (K)
   Primorje
Priimek in ime
  1  Mačus Miha (V)
  2  Brecelj Tadej
  6  Zavadlav Miha
  7  Bjelkić Denis
  8  Hladnik Manuel
  11  Breščak Anže
  14  Grujić Nikola
  15  Saccomani Samuele
  17  Cigoj Gregor (K)
  19  Bašić Din
  20  Slejko Žan
  Rezervni igralci
  7  Cerar Tim
  8  Seferagić Leo
  19  Jenko Mark
  20  Gregorc Denis
  Rezervni igralci
  3  Škerl Nik
  5  Furlan Anže
  16  Ljubojević Dorotej
  18  Turk Mateo
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Primorje
   Lavrenčič Mitja
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 14 - Ajdovec Amadej (10')
   2 : 0 11 - Drobnjak Jaša (16')
   3 : 1 11 - Drobnjak Jaša (61')
   4 : 1 7 - Cerar Tim (82')
   Primorje
   2 : 1 19 - Bašić Din (31')
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Primorje
    20 - Slejko Žan (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Primorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  52'     8 - Seferagić Leo
       18 - Muratović Elvis
  66'     7 - Cerar Tim
       5 - Šuler Anej
  80'     19 - Jenko Mark
       6 - Mirković Luka
  83'     20 - Gregorc Denis
       10 - Marjanica Antonio
   Primorje
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Turk Mateo
       20 - Slejko Žan
  62'     16 - Ljubojević Dorotej
       19 - Bašić Din
  78'     3 - Škerl Nik
       14 - Grujić Nikola
  78'     5 - Furlan Anže
       7 - Bjelkić Denis
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan