align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 10. krog 09.10.22
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Šenčur 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kodrič Aleks
   1. pomočnik: Leban Erik
   2. pomočnik: Abdijanović Omer
   Delegat: Drolc Leon
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  2  Starc Tilen
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  7  Ćelić Daniel
  9  Šabić Ajdin
  10  Ražman Rok
  13  Malkoč Patrik
  15  Ukmar Ros
  17  Jusufspahić Roan
  18  Jakupović Adnan
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Žilavec Gal (V)
  6  Mirković Luka
  9  Eržen Kristjan
  10  Marjanica Antonio
  11  Cerar Tim
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  17  Trebec Aleksander
  18  Muratović Elvis
  19  Jenko Mark
  22  Repič Ažbe (K)
  Rezervni igralci
  3  Rupnik Vid
  6  Bjelopetrovič Lovro
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  14  Kompare Filip
  16  Huisman Federico Jan
  19  Bajnoci Tim
  Rezervni igralci
  4  Lunar Lan
  7  Jagodic Timon
  12  Lepoša Lovro (V)
  20  Gregorc Denis
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 0 10 - Ražman Rok (34') 11m
   2 : 0 9 - Šabić Ajdin (42')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    15 - Ukmar Ros (85')
   Šenčur
    15 - Radosavljević Stefan (9')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  65'     14 - Kompare Filip
       18 - Jakupović Adnan
  65'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       9 - Šabić Ajdin
  70'     6 - Bjelopetrovič Lovro
       17 - Jusufspahić Roan
  74'     19 - Bajnoci Tim
       7 - Ćelić Daniel
  74'     16 - Huisman Federico Jan
       2 - Starc Tilen
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     12 - Lepoša Lovro
       1 - Žilavec Gal
  55'     7 - Jagodic Timon
       11 - Cerar Tim
  68'     20 - Gregorc Denis
       17 - Trebec Aleksander
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan