align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 13. krog 29.10.22
   TEKMA: Primorje - Tabor Sežana Adriaplan 2 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Ajdovščina - Mestni stadion Ajdovščina    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Agić Midjan
   1. pomočnik: Stopar Petra
   2. pomočnik: Maver Matija
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Mačus Miha (V)
  2  Brecelj Tadej (K)
  3  Slejko Žan
  4  Božunović Kristijan
  6  Zavadlav Miha
  7  Bjelkić Denis
  8  Hladnik Manuel
  10  Dijust Jacopo
  11  Breščak Anže
  15  Saccomani Samuele
  17  Cigoj Gregor
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  2  Starc Tilen
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  6  Bjelopetrovič Lovro
  9  Šabić Ajdin
  10  Ražman Rok
  12  Žerjal Mark (V)
  17  Jusufspahić Roan
  19  Bajnoci Tim
  20  Huisman Federico Jan
  Rezervni igralci
  5  Furlan Anže
  9  Škerl Nik
  12  Slokar Luka (V)
  13  Mrevlje Matija
  14  Grujić Nikola
  16  Ljubojević Dorotej
  18  Turk Mateo
  Rezervni igralci
  1  Vuković Saša (V)
  7  Ćelić Daniel
  8  Božič Rok
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  13  Malkoč Patrik
  15  Ukmar Ros
  16  Brajko Denis
   TRENER
   Primorje
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   STRELCI
   Primorje
   1 : 1 7 - Bjelkić Denis (19') 11m
   2 : 1 17 - Cigoj Gregor (26')
   Tabor Sežana Adriaplan
   0 : 1 19 - Bajnoci Tim (17')
   2 : 2 4 - Furlan Marko (64')
   2 : 3 11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon (85')
   OPOMINJANI
   Primorje
    7 - Bjelkić Denis (66')
    4 - Božunović Kristijan (91')
   Tabor Sežana Adriaplan
    3 - Rupnik Vid (17')
    20 - Huisman Federico Jan (28')
    9 - Šabić Ajdin (44')
    1 - Vuković Saša (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  69'     14 - Grujić Nikola
       6 - Zavadlav Miha
  76'     16 - Ljubojević Dorotej
       8 - Hladnik Manuel
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Ćelić Daniel
       9 - Šabić Ajdin
  59'     8 - Božič Rok
       2 - Starc Tilen
  59'     13 - Malkoč Patrik
       20 - Huisman Federico Jan
  76'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       19 - Bajnoci Tim
  90'     15 - Ukmar Ros
       17 - Jusufspahić Roan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan