align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 13. krog 29.10.22
   TEKMA: Roltek Dob - Šenčur 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bernot Žan
   1. pomočnik: Fridl Jarc Job
   2. pomočnik: Baras Boštjan
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  7  Švelc Klemen
  8  Veršnjak Nik
  10  Majcen Val Maj
  11  Kepic Jure
  12  Erjavšek Lucas (V)
  14  Aaron Arne Andoljšek
  15  Jankovič Martin (K)
  20  Ramadani Leonardo
  22  Gromilić Damir
  27  Škofljanc Ažbe
  58  Vrhovnik Žiga
   Šenčur
Priimek in ime
  5  Šuler Anej
  6  Mirković Luka
  7  Jagodic Timon
  9  Eržen Kristjan
  11  Drobnjak Jaša
  12  Žilavec Gal (V)
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  18  Muratović Elvis
  21  Saje Jakob
  22  Repič Ažbe (K)
  Rezervni igralci
  2  Kvaternik Djalil Izar
  9  Lamut Lan
  13  Krnc Tjaš (V)
  17  Starčevič Luka
  19  Malkoč Korez Aljaž
  26  Simionov Blažej
  Rezervni igralci
  1  Lepoša Lovro (V)
  4  Lunar Lan
  10  Marjanica Antonio
  17  Trebec Aleksander
  19  Jenko Mark
  20  Gregorc Denis
   TRENER
   Roltek Dob
   Košir Jan
   Šenčur
   Markič Luka
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 1 14 - Aaron Arne Andoljšek (39')
   2 : 1 7 - Švelc Klemen (67')
   Šenčur
   0 : 1 11 - Drobnjak Jaša (9')
   2 : 2 11 - Drobnjak Jaša (70')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    15 - Jankovič Martin (43')
    27 - Škofljanc Ažbe (53')
    17 - Starčevič Luka (88')
   Šenčur
    18 - Muratović Elvis (32')
    21 - Saje Jakob (39')
    9 - Eržen Kristjan (47')
    5 - Šuler Anej (59')
    22 - Repič Ažbe (61')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  70'     17 - Starčevič Luka
       27 - Škofljanc Ažbe
  79'     9 - Lamut Lan
       20 - Ramadani Leonardo
  82'     19 - Malkoč Korez Aljaž
       14 - Aaron Arne Andoljšek
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Marjanica Antonio
       7 - Jagodic Timon
  65'     19 - Jenko Mark
       5 - Šuler Anej
  83'     20 - Gregorc Denis
       11 - Drobnjak Jaša
  85'     17 - Trebec Aleksander
       9 - Eržen Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan