align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 14. krog 06.11.22
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Šobec Lesce 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Krvavi potok - Stadion NK Jadran, Krvavi Potok    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bizjak Žiga
   1. pomočnik: Tanović Ariel
   2. pomočnik: Kodrič Aleks
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  8  Božič Rok
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  13  Malkoč Patrik
  14  Kompare Filip
  15  Ukmar Ros
  17  Jusufspahić Roan
  18  Jakupović Adnan
  19  Bajnoci Tim
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  4  Plavšič Vajde Naj
  6  Dermota Matevž
  9  Jerman Žiga
  10  Čampa Žan Luka
  11  Muratović Suvad
  14  Brajič Anže
  19  Drolc Zaš
  21  Pirc Nal
  44  Humerca Matic
  77  Trojar Peter (K)
  Rezervni igralci
  2  Starc Tilen
  6  Bjelopetrovič Lovro
  7  Ćelić Daniel
  10  Ražman Rok
  12  Žerjal Mark (V)
  16  Brajko Denis
  20  Huisman Federico Jan
  Rezervni igralci
  5  Volmajer Jure
  95  Fister Tim
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 0 19 - Bajnoci Tim (28')
   2 : 0 8 - Božič Rok (44')
   3 : 0 19 - Bajnoci Tim (73')
   4 : 0 7 - Ćelić Daniel (89')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    18 - Jakupović Adnan (56')
    7 - Ćelić Daniel (67')
    19 - Bajnoci Tim (77')
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  56'     20 - Huisman Federico Jan
       14 - Kompare Filip
  63'     7 - Ćelić Daniel
       18 - Jakupović Adnan
  63'     2 - Starc Tilen
       8 - Božič Rok
  74'     6 - Bjelopetrovič Lovro
       17 - Jusufspahić Roan
  74'     16 - Brajko Denis
       11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  54'     5 - Volmajer Jure
       6 - Dermota Matevž
  54'     95 - Fister Tim
       44 - Humerca Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan