align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 18. krog 18.03.23
   TEKMA: Šenčur - IB 1975 Ljubljana 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Markež Aljoša
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Lepoša Lovro (V)
  2  Veseli Ensar
  4  Gnjatović Marko
  6  Mirković Luka
  7  Jagodic Timon
  9  Muratović Elvis
  10  Drobnjak Jaša
  14  Ajdovec Amadej
  16  Čosič Dominik
  20  Gregorc Denis
  22  Repič Ažbe (K)
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Popović Mark (V)
  2  Avdić Arton
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  7  Poličnik Maks
  8  Vrabec Matevž
  16  Perković Timon
  17  Šabić Tin
  18  Abdulkhaziret Ali
  22  Škrjanec Gašper (K)
  23  Lah Julijan
  Rezervni igralci
  8  Ropret Marcel
  12  Žilavec Gal
  17  Oselj Žiga
  21  Schenk Dominik
  Rezervni igralci
  3  Škerl Jakob
  11  Komljenović Luka
  13  Podbregar Lars
  14  Volk Lovro
  15  Koncilija David
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 10 - Drobnjak Jaša (17') 11m
   2 : 1 10 - Drobnjak Jaša (87')
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 1 11 - Komljenović Luka (47')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    9 - Muratović Elvis (29')
    14 - Ajdovec Amadej (30')
    20 - Gregorc Denis (61')
    6 - Mirković Luka (74')
    8 - Ropret Marcel (93')
   IB 1975 Ljubljana
    7 - Poličnik Maks (43')
    11 - Komljenović Luka (64')
    4 - Lambergar Kal Dominik (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Schenk Dominik
       4 - Gnjatović Marko
  77'     17 - Oselj Žiga
       7 - Jagodic Timon
  89'     8 - Ropret Marcel
       21 - Schenk Dominik
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Komljenović Luka
       17 - Šabić Tin
  70'     15 - Koncilija David
       18 - Abdulkhaziret Ali
  83'     13 - Podbregar Lars
       4 - Lambergar Kal Dominik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan