align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 19. krog 25.03.23
   TEKMA: Roltek Dob - Primorje 6 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Dob - Športni park Dob    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gyergyek Miha
   1. pomočnik: Jašarević Aladin
   2. pomočnik: Miladinovič Marko
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  3  Gromilić Damir
  4  Škofljanc Ažbe
  5  Vrhovnik Žiga (K)
  6  Bjelkić Din
  7  Kepic Jure
  9  Majcen Val Maj
  10  Bičakčić Haris
  11  Švelc Klemen
  12  Krnc Tjaš (V)
  14  Aaron Arne Andoljšek
  15  Veršnjak Nik
   Primorje
Priimek in ime
  1  Slokar Luka (V)
  3  Slejko Žan
  5  Furlan Anže
  6  Zavadlav Miha
  7  Bjelkić Denis
  8  Hladnik Manuel
  9  Žgur Mark
  10  Breščak Anže
  14  Grujić Nikola
  15  Škerl Nik
  17  Cigoj Gregor (K)
  Rezervni igralci
  2  Kvaternik Djalil Izar
  8  Kobav Jan
  13  Ristić Aleksandar (V)
  16  Simionov Blažej
  17  Starčevič Luka
  19  Malkoč Korez Aljaž
  20  Ramadani Leonardo
  Rezervni igralci
  12  Lapajne Tine (V)
  13  Curk Anej
   TRENER
   Roltek Dob
   Košir Jan
   Primorje
   Kalin Peter
   STRELCI
   Roltek Dob
   1 : 0 4 - Škofljanc Ažbe (42')
   2 : 0 10 - Bičakčić Haris (54')
   3 : 0 6 - Bjelkić Din (66')
   4 : 0 16 - Simionov Blažej (73')
   5 : 0 11 - Švelc Klemen (77')
   6 : 0 11 - Švelc Klemen (90')
   Primorje
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
   Primorje
    9 - Žgur Mark (71')
    17 - Cigoj Gregor (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Primorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  62'     20 - Ramadani Leonardo
       14 - Aaron Arne Andoljšek
  67'     19 - Malkoč Korez Aljaž
       7 - Kepic Jure
  72'     16 - Simionov Blažej
       10 - Bičakčić Haris
  74'     17 - Starčevič Luka
       9 - Majcen Val Maj
  79'     8 - Kobav Jan
       6 - Bjelkić Din
   Primorje
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Curk Anej
       15 - Škerl Nik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan