align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 19. krog 26.03.23
   TEKMA: Šenčur - Šobec Lesce 6 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Veseli Ensar
  6  Mirković Luka
  9  Eržen Kristjan
  10  Drobnjak Jaša
  12  Žilavec Gal (V)
  13  Muratović Elvis
  14  Ajdovec Amadej
  15  Radosavljević Stefan
  16  Čosič Dominik
  20  Gregorc Denis
  22  Repič Ažbe (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  4  Plavšič Vajde Naj
  6  Dermota Matevž
  7  Tomažič Rok (K)
  9  Jerman Žiga
  10  Adrović Deen
  11  Muratović Suvad
  12  Rupel Jernej (V)
  14  Brajič Anže
  19  Drolc Zaš
  21  Pirc Nal
  77  Trojar Peter
  Rezervni igralci
  1  Lepoša Lovro (V)
  4  Gnjatović Marko
  5  Šuler Anej
  7  Jagodic Timon
  8  Ropret Marcel
  17  Oselj Žiga
  Rezervni igralci
  1  Ropič Timotej (V)
  5  Volmajer Jure
  44  Humerca Matic
  95  Fister Tim
   TRENER
   Šenčur
   Markič Luka
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 1 9 - Eržen Kristjan (6')
   2 : 1 13 - Muratović Elvis (25')
   3 : 1 16 - Čosič Dominik (35')
   5 : 2 9 - Eržen Kristjan (86')
   6 : 2 9 - Eržen Kristjan (92')
   Šobec Lesce
   0 : 1 10 - Adrović Deen (4')
   3 : 2 10 - Adrović Deen (68')
   4 : 2 77 - Trojar Peter (84') AG
   OPOMINJANI
   Šenčur
    16 - Čosič Dominik (62')
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  67'     7 - Jagodic Timon
       20 - Gregorc Denis
  78'     5 - Šuler Anej
       13 - Muratović Elvis
  83'     17 - Oselj Žiga
       10 - Drobnjak Jaša
  87'     8 - Ropret Marcel
       6 - Mirković Luka
  87'     4 - Gnjatović Marko
       22 - Repič Ažbe
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Ropič Timotej
       12 - Rupel Jernej
  46'     44 - Humerca Matic
       21 - Pirc Nal
  46'     95 - Fister Tim
       4 - Plavšič Vajde Naj
  57'     5 - Volmajer Jure
       11 - Muratović Suvad
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan