align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 20. krog 01.04.23
   TEKMA: AH Vrtač Triglav Kranj - Primorje 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Damjanovič Alen
   1. pomočnik: Bajželj Domen
   2. pomočnik: Sitar Jakob
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   AH Vrtač Triglav Kranj
Priimek in ime
  2  Ćejvanović Din
  4  Dular Gal
  5  Mrak Lenart
  7  Jelić Dejan
  8  Kuvek Marko (K)
  9  Saje Jakob
  11  Marković Nemanja
  12  Gawish Basel (V)
  17  Kazić Dino
  21  Erčulj Kristian
  22  Jemec Blaž
   Primorje
Priimek in ime
  1  Slokar Luka (V)
  4  Slejko Žan
  5  Furlan Anže
  6  Zavadlav Miha
  8  Hladnik Manuel
  9  Bjelkić Denis
  10  Ignjatović Dušan
  14  Grujić Nikola
  20  Žgur Mark
  23  Cigoj Gregor (K)
  25  Breščak Anže
  Rezervni igralci
  1  Dovžan Jaka (V)
  3  Jovanović Marko
  6  Railić Timon
  13  Mladenov David
  Rezervni igralci
  2  Curk Anej
  11  Turk Mateo
  12  Lapajne Tine (V)
  13  Bajramović Muamer
  15  Škerl Nik
   TRENER
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Dolinar Aleš
   Primorje
   Kalin Peter
   STRELCI
   AH Vrtač Triglav Kranj
   1 : 1 11 - Marković Nemanja (85') 11m
   Primorje
   0 : 1 9 - Bjelkić Denis (30')
   OPOMINJANI
   AH Vrtač Triglav Kranj
    8 - Kuvek Marko (43')
    9 - Saje Jakob (56')
    2 - Ćejvanović Din (75')
   Primorje
    14 - Grujić Nikola (14')
    4 - Slejko Žan (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   AH Vrtač Triglav Kranj
   Primorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   AH Vrtač Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Railić Timon
       7 - Jelić Dejan
  65'     3 - Jovanović Marko
       4 - Dular Gal
   Primorje
  Minuta  Igralec
  83'     15 - Škerl Nik
       10 - Ignjatović Dušan
  87'     13 - Bajramović Muamer
       25 - Breščak Anže
  91'     11 - Turk Mateo
       20 - Žgur Mark
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan