align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 20. krog 01.04.23
   TEKMA: Jadran Dekani - Tabor Sežana Adriaplan 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Dekani - Športni park Dekani - igrišče z UT    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Šprager Maj
   1. pomočnik: Kavčič Anej
   2. pomočnik: Franca Kristofer
   Delegat: Kranjec Mojmir
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Medić Miloš (V)
  2  Majer Rudi
  3  Humar Lian Tay
  4  Huremović Alan
  7  Jurman Tim
  9  Šćulac Andreas Až (K)
  10  Hoti Dion
  11  Iveljić Ivan
  15  Bogatin Žan
  77  Sopaj Sadri
  99  Žarić Dabić Uroš
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  3  Rupnik Vid
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  6  Bjelopetrovič Lovro
  7  Ćelić Daniel
  8  Božič Rok
  9  Šabić Ajdin
  10  Ražman Rok
  18  Jakupović Adnan
  20  Orel Pogačar Luka
  Rezervni igralci
  6  Božič Rok (V)
  8  Panić Aleksej
  12  Pagnanelli Mattia (V)
  14  Švab Martin
  17  Franca Mark
  18  Ljubojević Dorotej
  21  Kavšek Luka
  Rezervni igralci
  2  Starc Tilen
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  13  Malkoč Patrik
  14  Kompare Filip
  15  Ukmar Ros
  16  Huisman Federico Jan
  19  Bajnoci Tim
   TRENER
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1 : 1 77 - Sopaj Sadri (39')
   2 : 3 10 - Hoti Dion (91')
   Tabor Sežana Adriaplan
   0 : 1 9 - Šabić Ajdin (10')
   1 : 2 8 - Božič Rok (45')
   1 : 3 11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon (87')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    10 - Hoti Dion (8')
   Tabor Sežana Adriaplan
    18 - Jakupović Adnan (64')
    16 - Huisman Federico Jan (72')
    14 - Kompare Filip (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Tabor Sežana Adriaplan
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  46'     6 - Božič Rok
       15 - Bogatin Žan
  67'     21 - Kavšek Luka
       4 - Huremović Alan
  76'     17 - Franca Mark
       99 - Žarić Dabić Uroš
  81'     18 - Ljubojević Dorotej
       9 - Šćulac Andreas Až
  87'     14 - Švab Martin
       7 - Jurman Tim
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  56'     16 - Huisman Federico Jan
       9 - Šabić Ajdin
  60'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       7 - Ćelić Daniel
  67'     19 - Bajnoci Tim
       18 - Jakupović Adnan
  76'     14 - Kompare Filip
       8 - Božič Rok
  82'     13 - Malkoč Patrik
       20 - Orel Pogačar Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan