align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 21. krog 08.04.23
   TEKMA: Primorje - Šobec Lesce 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Mušić Haris
   1. pomočnik: Stopar Petra
   2. pomočnik: Jagunić Patrik
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Slokar Luka (V)
  2  Brecelj Tadej
  4  Slejko Žan
  5  Furlan Anže
  6  Zavadlav Miha
  7  Breščak Anže
  8  Hladnik Manuel
  9  Žgur Mark
  10  Ignjatović Dušan
  15  Škerl Nik
  17  Cigoj Gregor (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  2  Humerca Matic
  3  Volmajer Jure
  4  Trojar Peter
  5  Cenček Jaka
  6  Dermota Matevž
  7  Tomažič Rok (K)
  8  Drolc Zaš
  9  Jerman Žiga
  10  Adrović Deen
  11  Bashir Abdulmomen A.S.
  Rezervni igralci
  3  Pivk Tone
  11  Turk Mateo
  12  Lapajne Tine (V)
  13  Curk Anej
  16  Mrevlje Matija
  Rezervni igralci
  14  Fister Tim
  15  Pirc Nal
  16  Milovanović Nik
   TRENER
   Primorje
   Kalin Peter
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Primorje
   1 : 0 10 - Ignjatović Dušan (10') 11m
   2 : 0 10 - Ignjatović Dušan (39')
   3 : 0 10 - Ignjatović Dušan (70')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Primorje
    7 - Breščak Anže (80')
   Šobec Lesce
    8 - Drolc Zaš (8')
    3 - Volmajer Jure (55')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  64'     3 - Pivk Tone
       15 - Škerl Nik
  80'     11 - Turk Mateo
       9 - Žgur Mark
  86'     13 - Curk Anej
       2 - Brecelj Tadej
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Pirc Nal
       4 - Trojar Peter
  62'     14 - Fister Tim
       11 - Bashir Abdulmomen A.S.
  82'     16 - Milovanović Nik
       2 - Humerca Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan