align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 22. krog 16.04.23
   TEKMA: Ivančna Gorica - Šobec Lesce 3 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Miladinovič Marko
   1. pomočnik: Petročnik Luka
   2. pomočnik: Fašing Žiga
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Hrovat Žiga (V)
  5  Perpar Miha
  7  Železnik Nik
  9  Sulejmanoski Hajat
  10  Bartolj Svit
  11  Šlemic Luka (K)
  13  Treven Anžej
  14  Obrč Matic
  18  Potokar Žiga
  19  Domić Rok
  20  Jurak Luka
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  5  Volmajer Jure
  6  Dermota Matevž
  7  Tomažič Rok (K)
  9  Jerman Žiga
  10  Adrović Deen
  11  Muratović Suvad
  14  Brajič Anže
  19  Drolc Zaš
  44  Humerca Matic
  77  Trojar Peter
  Rezervni igralci
  6  Kramer Tomaž
  8  Malinič Vall
  17  Ambrožič Urban
  Rezervni igralci
  4  Plavšič Vajde Naj
  21  Pirc Nal
  95  Fister Tim
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Potokar Aleš
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1 : 1 14 - Obrč Matic (34')
   2 : 1 7 - Železnik Nik (44') 11m
   3 : 2 11 - Šlemic Luka (73')
   Šobec Lesce
   0 : 1 9 - Jerman Žiga (24')
   2 : 2 11 - Muratović Suvad (62')
   3 : 3 10 - Adrović Deen (78')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    19 - Domić Rok (52')
    7 - Železnik Nik (71')
   Šobec Lesce
    10 - Adrović Deen (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  31'     6 - Kramer Tomaž
       9 - Sulejmanoski Hajat
  70'     8 - Malinič Vall
       13 - Treven Anžej
  76'     17 - Ambrožič Urban
       18 - Potokar Žiga
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  58'     21 - Pirc Nal
       44 - Humerca Matic
  76'     95 - Fister Tim
       19 - Drolc Zaš
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan