align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 23. krog 22.04.23
   TEKMA: Primorje - Ivančna Gorica 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Maver Matija
   1. pomočnik: Uršič Dominik
   2. pomočnik: Kavčič Anej
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Primorje
Priimek in ime
  1  Slokar Luka (V)
  2  Brecelj Tadej
  5  Furlan Anže
  6  Zavadlav Miha
  7  Breščak Anže
  8  Hladnik Manuel
  9  Žgur Mark
  10  Ignjatović Dušan
  14  Grujić Nikola
  18  Slejko Žan (K)
  20  Lisjak Anže
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Hrovat Žiga (V)
  2  Kar Klobučarič Tim
  5  Perpar Miha
  7  Železnik Nik
  9  Svetlin Domen (K)
  10  Bartolj Svit
  11  Šlemic Luka
  13  Treven Anžej
  14  Obrč Matic
  16  Domić Rok
  20  Jurak Luka
  Rezervni igralci
  3  Pivk Tone
  12  Mačus Miha (V)
  17  Turk Mateo
  19  Kalin Maj
  Rezervni igralci
  4  Delić Amar
  6  Kramer Tomaž
  8  Malinič Vall
  17  Ambrožič Urban
  18  Potokar Žiga
   TRENER
   Primorje
   Kalin Peter
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Primorje
   1 : 0 10 - Ignjatović Dušan (27')
   2 : 0 10 - Ignjatović Dušan (51')
   3 : 0 10 - Ignjatović Dušan (93')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Primorje
    9 - Žgur Mark (77')
    14 - Grujić Nikola (85')
   Ivančna Gorica
    16 - Domić Rok (26')
    11 - Šlemic Luka (82')
    20 - Jurak Luka (87')
    10 - Bartolj Svit (94')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Primorje
   Ivančna Gorica
    11 - Šlemic Luka (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Primorje
  Minuta  Igralec
  72'     19 - Kalin Maj
       20 - Lisjak Anže
  80'     17 - Turk Mateo
       5 - Furlan Anže
  94'     3 - Pivk Tone
       10 - Ignjatović Dušan
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Potokar Žiga
       9 - Svetlin Domen
  51'     8 - Malinič Vall
       13 - Treven Anžej
  58'     6 - Kramer Tomaž
       2 - Kar Klobučarič Tim
  65'     17 - Ambrožič Urban
       14 - Obrč Matic
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan