align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 23. krog 23.04.23
   TEKMA: Šobec Lesce - Jadran Dekani 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Omejc Burger Miha
   1. pomočnik: Dobnikar Tilen
   2. pomočnik: Markež Aljoša
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Ropič Timotej (V)
  5  Volmajer Jure
  7  Tomažič Rok (K)
  9  Jerman Žiga
  11  Muratović Suvad
  14  Brajič Anže
  15  Cenček Jaka
  19  Drolc Zaš
  21  Pirc Nal
  44  Humerca Matic
  77  Trojar Peter
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Medić Miloš (V)
  2  Majer Rudi
  3  Humar Lian Tay
  6  Božič Rok
  7  Jurman Tim
  9  Šćulac Andreas Až (K)
  10  Hoti Dion
  11  Iveljić Ivan
  17  Franca Mark
  21  Zadkovič Thomas
  77  Sopaj Sadri
  Rezervni igralci
  6  Dermota Matevž
  8  Kveder David
  12  Dekleva Deen (V)
  17  Čop Štefan
  20  Milovanović Nik
  95  Fister Tim
  Rezervni igralci
  4  Huremović Alan
  8  Panić Aleksej
  12  Pagnanelli Mattia (V)
  13  Ražman Jani
  14  Ljubojević Dorotej
  15  Kavšek Luka
  99  Žarić Dabić Uroš
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Jadran Dekani
   Radovac Mitja
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 1 44 - Humerca Matic (68') 11m
   Jadran Dekani
   0 : 1 10 - Hoti Dion (7')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    44 - Humerca Matic (76')
    77 - Trojar Peter (90')
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Jadran Dekani
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  33'     6 - Dermota Matevž
       5 - Volmajer Jure
  46'     95 - Fister Tim
       21 - Pirc Nal
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  63'     4 - Huremović Alan
       21 - Zadkovič Thomas
  78'     99 - Žarić Dabić Uroš
       17 - Franca Mark
  89'     14 - Ljubojević Dorotej
       3 - Humar Lian Tay
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan