align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 23. krog 23.04.23
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - IB 1975 Ljubljana 2 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bizjak Žiga
   1. pomočnik: Maver Matija
   2. pomočnik: Abdijanović Omer
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  3  Rupnik Vid
  5  Kalšek Jan
  6  Bjelopetrovič Lovro
  7  Ćelić Daniel
  8  Božič Rok
  10  Ražman Rok (K)
  13  Malkoč Patrik
  16  Huisman Federico Jan
  17  Jusufspahić Roan
  19  Bajnoci Tim
   IB 1975 Ljubljana
Priimek in ime
  1  Popović Mark (V)
  2  Škerl Jakob
  3  Babenko Mykyta
  4  Lambergar Kal Dominik
  5  Brenk Maks
  9  Pavlović Mihajlo
  10  Poličnik Maks
  13  Lah Julijan
  14  Volk Lovro
  16  Perković Timon (K)
  18  Ristić Goran
  Rezervni igralci
  9  Brajko Denis
  11  Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
  12  Žerjal Mark (V)
  14  Kompare Filip
  15  Ukmar Ros
  18  Jakupović Adnan
  20  Orel Pogačar Luka
  Rezervni igralci
  6  Škrjanec Gašper
  7  Laloš Aleksa
  8  Podgornik Tjaš
  11  Komljenović Luka
  12  Janežič Juš (V)
  15  Koncilija David
  17  Podbregar Lars
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Barut Uroš
   IB 1975 Ljubljana
   Vitanc Darin
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 0 8 - Božič Rok (14')
   2 : 2 11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon (95')
   IB 1975 Ljubljana
   1 : 1 3 - Babenko Mykyta (47')
   1 : 2 5 - Brenk Maks (90')
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    5 - Kalšek Jan (62')
    0 - (72')
    11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon (81')
   IB 1975 Ljubljana
    16 - Perković Timon (85')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   IB 1975 Ljubljana
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  59'     11 - Eddy Zafirmamy Jeremia Solomon
       7 - Ćelić Daniel
  59'     20 - Orel Pogačar Luka
       17 - Jusufspahić Roan
  64'     18 - Jakupović Adnan
       19 - Bajnoci Tim
   IB 1975 Ljubljana
  Minuta  Igralec
  38'     15 - Koncilija David
       10 - Poličnik Maks
  46'     8 - Podgornik Tjaš
       13 - Lah Julijan
  46'     6 - Škrjanec Gašper
       2 - Škerl Jakob
  70'     11 - Komljenović Luka
       9 - Pavlović Mihajlo
  73'     17 - Podbregar Lars
       18 - Ristić Goran
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan