align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 22/23
  Zapisnik: 24. krog 29.04.23
   TEKMA: Tabor Sežana Adriaplan - Primorje 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Sežana - Stadion Rajko Štolfa Sežana    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Kodrič Aleks
   1. pomočnik: Rudolf Matjaž
   2. pomočnik: Abdijanović Omer
   Delegat: Jelen Nejc
   POSTAVI
   Tabor Sežana Adriaplan
Priimek in ime
  1  Vuković Saša (V)
  2  Starc Tilen
  4  Furlan Marko (K)
  5  Kalšek Jan
  8  Božič Rok
  10  Ražman Rok
  13  Malkoč Patrik
  15  Ukmar Ros
  16  Huisman Federico Jan
  17  Jusufspahić Roan
  18  Jakupović Adnan
   Primorje
Priimek in ime
  1  Slokar Luka (V)
  2  Brecelj Tadej
  4  Slejko Žan
  5  Furlan Anže
  6  Zavadlav Miha
  7  Breščak Anže
  8  Hladnik Manuel
  9  Žgur Mark
  10  Ignjatović Dušan
  14  Grujić Nikola
  17  Cigoj Gregor (K)
  Rezervni igralci
  3  Rupnik Vid
  6  Bjelopetrovič Lovro
  7  Ćelić Daniel
  12  Žerjal Mark (V)
  14  Kompare Filip
  19  Bajnoci Tim
  20  Orel Pogačar Luka
  Rezervni igralci
  3  Pivk Tone
  11  Turk Mateo
  12  Mačus Miha (V)
  13  Curk Anej
   TRENER
   Tabor Sežana Adriaplan
   Primorje
   Kalin Peter
   STRELCI
   Tabor Sežana Adriaplan
   1 : 0 2 - Starc Tilen (14')
   2 : 0 4 - Furlan Marko (39')
   3 : 0 10 - Ražman Rok (56') 11m
   Primorje
   OPOMINJANI
   Tabor Sežana Adriaplan
    4 - Furlan Marko (44')
   Primorje
    9 - Žgur Mark (55')
    14 - Grujić Nikola (67')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Tabor Sežana Adriaplan
   Primorje
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Tabor Sežana Adriaplan
  Minuta  Igralec
  60'     3 - Rupnik Vid
       5 - Kalšek Jan
  71'     7 - Ćelić Daniel
       18 - Jakupović Adnan
  71'     19 - Bajnoci Tim
       16 - Huisman Federico Jan
  79'     6 - Bjelopetrovič Lovro
       17 - Jusufspahić Roan
  79'     14 - Kompare Filip
       2 - Starc Tilen
   Primorje
  Minuta  Igralec
  21'     3 - Pivk Tone
       2 - Brecelj Tadej
  77'     11 - Turk Mateo
       9 - Žgur Mark
  89'     13 - Curk Anej
       14 - Grujić Nikola
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
22. krog 01.06.24
Britof : Zarica Kranj 1 : 3
Visoko : Bitnje 8 : 0
Sava Kranj : Niko Železniki 3 : 2
Preddvor : Naklo 3 : 0
Bled-Bohinj Hirter : Polet 6 : 0
Kranjska Gora : Velesovo Cerklje 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan